ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Emerald Cultural Institute, Dublin

Szkoła angielskiego Emerald Cultural Institute

Emerald Cultural Institute zajmuje duży wiktoriański dworek otoczony ogrodem. Obszerne, jasne pomieszczenia ze stylowymi elementami takimi jak kominki, stiuki i witraże sprawiają, że szkoła ma niezwykłą atmosferę. Z drugiej strony doskonałe wyposażenie w pomoce naukowe i sprzęt audio-wideo zapewniają komfortowe warunki do nauki i wysoką skuteczność kursów. Studenci chętnie spędzają w szkole całe dnie - ucząc się, korzystając z nowoczesnego laboratorium językowego, dużej pracowni komputerowej z dostępem do Internetu, biblioteki i czytelni oraz stanowisk, gdzie można oglądać filmy na wideo i DVD. Równie chętnie przerwy w nauce spędzane są przez nich w pięknym ogrodzie lub przytulnej cafeterii oferującej napoje i bogaty wybór posiłków.
Istotnym elementem kursu pozwalającym na dalszy rozwój umiejętności językowych jest organizowany przez szkołę program zajęć dodatkowych. Jest on tak skonstruowany, aby studenci mieli wiele okazji do poznania obyczajów, historii i kultury Irlandii, a zarazem przyjemnego spędzenia czasu.

AkredytacjeACELS, MEI RELSA,
Rok założenia1986
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 248
Liczba studentów w zimie: 120
Narodowość studentówHiszpania i Ameryka Łacińska: 53%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 6%, Europa Wschodnia: 4%,
Wyposażenie szkoły
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole Emerald Cultural Institute

Zakwaterowanie dostępne w Emerald Cultural Institute

rezydencja

dla dzieci

Opcja 1: Summer University Residence
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO, FB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.
Opcja 2: St. Raphaelas/Griffith Residence
Wielkość pokoju1, 2 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Family Accommodation
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkatak
Internetnie
Czas dojścia do szkoły40 min.
Czas dojazdu do szkoły25 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Dublin International70 EUR70 EUR140 EUR

Program pozalekcyjny w szkole językowej Emerald Cultural Institute

Dublin

Dublin to wyjątkowo przyjemna i kameralna stolica. Jego położenie nad szeroką Zatoką Dublińską, rzeka Liffey przecinająca miasto oraz charakterystyczne góry Wicklow w tle nadają mu niepowtarzalny urok. Choć miasto w ostatnich latach intensywnie się rozwija i powstaje tu szereg nowoczesnych budowli, to mimo to nie ma w Dublinie przytłaczających wieżowców ani hałaśliwych ulic. Wszystko jest raczej swojskie i przytulne - zarówno tradycyjne ceglane domy o kolorowych drzwiach, jak i wąskie, ozdobione kwiatami uliczki artystycznej dzielnicy Temple Bar. Nawet główna handlowa ulica O'Connell Street ma swoisty nastrój i zachęca do wieczornego spaceru. Miasto ma do zaoferowania całe mnóstwo teatrów, kin, muzeów i galerii oraz kilka ważnych festiwali odbywających się o różnych porach roku. Nie brak też w Dublinie dostojnych zabytków dla amatorów sztuki, zaś miłośnicy literatury mogą podążać śladami Oscara Wilde'a, a także Ulissesa, bohatera powieści Joyce'a, której akcja toczy się właśnie tutaj. Obrazu Dublina dopełniają najlepsze w kraju irlandzkie puby o niepowtarzalnej atmosferze, gdzie przy szklance Guinessa i celtyckiej muzyce można bawić się do rana.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Dublin »

Emerald Cultural Institute – zdjęcia