ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

ILAC, Vancouver

Szkoła angielskiego ILAC

Szkoła mieści się nad Zatoką Vancouver w dzielnicy imponujących wieżowców, otoczonych pięknymi parkami, takimi jak Smileys Public Park czy Portside. Niezależnie od upodobań każdy student znajdzie tu idealne miejsce dla siebie do spędzania czasu po zajęciach. Oprócz świetnych terenów rekreacyjnych okolica słynie także z licznych kawiarni – od lokalnej Caffe Artigiani, poprzez ekologiczną Trees Organic Caffee, a na znanym i lubianym Starbucks kończąc.
Nasi lektorzy pracują w oparciu o programy autorskie, kładąc szczególny nacisk na doskonalenie praktycznych umiejętności językowych takich jak: mówienie, rozumienie ze słuchu i poszerzanie słownictwa. Ich entuzjazm i doświadczenie sprawiają, że na zajęciach panuje partnerska i twórcza atmosfera, a wiedza przekazywana jest szybko i skuteczne. Wszystkie zajęcia prowadzą oni wyłącznie w języku angielskim, co więcej zasada ta dotyczy także rozmów między studentami po zajęciach oraz w miejscu zakwaterowania. Dzięki temu nasi studenci szybko nabierają pewności siebie
w wypowiadaniu się po angielsku – i to na każdy temat.
Vancouver to miasto niezliczonych możliwości spędzania wolnego czasu – w szczególności dla osób ceniących aktywny wypoczynek i piękno przyrody.
Dlatego też organizujemy szereg zajęć dodatkowych umożliwiających nie tylko dalsze doskonalenie języka, lecz również bliższe poznanie okolicy, ludzi,
historii i kultury Kanady.

AkredytacjeLanguages Canada, CEC,
Rok założenia
Wielkość szkołyLiczba studentów latem:
Liczba studentów w zimie:
Narodowość studentówPolska: 1%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 30%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 6%, Europa Wschodnia: 5%,
Wyposażenie szkołyInternet in the school, Salon studencki z TV, Salon studencki bez TV, Mini market / snack bar,
Dni wolne2014-01-01, 2014-02-10, 2014-04-18, 2014-05-19, 2014-07-01, 2014-08-04, 2014-09-01, 2014-10-13, 2014-11-11, 2014-12-25,
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole ILAC

angielski ogólny [ILV-G]

Ten rodzaj kursu językowego prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania. Przed rozpoczęciem kursu określany jest poziom znajomości języka poprzez testu i rozmowę z lektorem. Na tej podstawie uczestnik kursu kwalifikowany jest do grupy o odpowiednim poziomie znajomości języka.
Celem kursu jest budowanie umiejętności… zobacz więcej »

Wielkość grupdo 10–12 osób
Wiek uczestników18+
Poziom zaawansowaniaA0–C2
Długość2–48 tygodni
Rozpoczęcie kursudwa razy w miesiącu
2 tyg.3 tyg.4 tyg.6 tyg.8 tyg.10 tyg.12 tyg.waluta
kurs (30 godz./tyg.)70095012001700220027003200CAD
zobacz szczegóły kursu »szczegółowy cennik »zarezerwuj ten kurs

Zakwaterowanie dostępne w ILAC

mieszkanie

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w dzielonym mieszkaniu. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka. Zwykle w mieszkaniu znajduje się kilka pokoi, które mają wspólną kuchnię i łazienkę.

Opcja 1: Shared Apartments
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły10 min.
Czas dojazdu do szkoły5 min.
Opcja 2: CEC Apartments
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły10 min.
Czas dojazdu do szkoły5 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Standard Host Family
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły15 min.
Opcja 2: Executive Host Family
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkatak
Internetnie
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły15 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Vancouver International100 CAD70 CAD170 CAD

Program pozalekcyjny w szkole językowej ILAC

Vancouver

Vancouver jest szczególnie atrakcyjnym miejscem dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia. Jego położenie na wybrzeżu Oceanu daje możliwość uprawiania sportów wodnych, zaś w odległości zaledwie pół godziny jazdy samochodem znajdują się doskonałe tereny narciarskie oraz wiele tras turystycznych w Górach Skalistych. Jako duża metropolia -drugie co do wielkości anglojęzyczne miasto Kanady - ma do zaoferowania bogate życie kulturalne i rozrywkowe: teatry, kina, eleganckie lokale oraz nowoczesne centra handlowe. Nic dziwnego zatem, że w rankingach najlepszych do zamieszkania miast na świecie Vancouver od lat znajduje się w ścisłej czołówce.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Vancouver »

ILAC – zdjęcia