ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

ILAC, Toronto

Szkoła angielskiego ILAC

Jesteśmy jedną z największych szkół językowych w Toronto, która cieszy się dużą popularnością wśród studentów z całego świata. Szkoła położona jest w centrum handlowej dzielnicy Yorkville, słynącej z najlepszych sklepów w mieście. W bezpośredniej okolicy studenci znajdą także liczne kina, teatry, kawiarnie i muzea. Niedaleko zaś zlokalizowana jest stacja metra, umożliwiająca szybkie dotarcie do wszystkich części Toronto.
Zajęcia odbywają się w nowoczesnym budynku zapewniającym komfortowe warunki do nauki. Sale lekcyjne są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny – wykorzystywany podczas codziennych zajęć.
Dbamy o to, aby nauka angielskiego była nie tylko skuteczna, ale także ciekawa i inspirująca. Dlatego też nasi lektorzy często sięgają do autentycznych materiałów językowych – Internetu, filmów, piosenek i czasopism. Naszym celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności językowych, które są potrzebne naszym studentom w realnych sytuacjach życiowych. Dlatego też wykorzystywane przez nas metody są nastawione na komunikację, rozbudowę słownictwa oraz budowanie pewności siebie w posługiwaniu się angielskim. Dbamy także o to, aby w przerwach i po zajęciach studenci mówili wyłącznie po angielsku. Przyznajemy za to specjalne punkty, które można wymieniać na nagrody!

AkredytacjeLanguages Canada, CEC,
Rok założenia
Wielkość szkołyLiczba studentów latem:
Liczba studentów w zimie:
Narodowość studentówPolska: 1%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 25%, Europa Wschodnia: 20%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 5%,
Wyposażenie szkołyInternet in the school, language learning computer room, Salon studencki z TV, Ogród,
Dni wolne2014-01-01, 2014-02-17, 2014-04-18, 2014-05-19, 2014-07-01, 2014-08-04, 2014-09-01, 2014-10-13, 2014-12-25, 2014-12-26,
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole ILAC

angielski ogólny [ILT-G]

Ten rodzaj kursu językowego prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania. Przed rozpoczęciem kursu określany jest poziom znajomości języka poprzez testu i rozmowę z lektorem. Na tej podstawie uczestnik kursu kwalifikowany jest do grupy o odpowiednim poziomie znajomości języka.
Celem kursu jest budowanie umiejętności… zobacz więcej »

Wielkość grupdo 12–13 osób
Wiek uczestników18+
Poziom zaawansowaniaA0–C1
Długość2–48 tygodni
Rozpoczęcie kursudwa razy w miesiącu
2 tyg.3 tyg.4 tyg.6 tyg.8 tyg.10 tyg.12 tyg.waluta
kurs (30 godz./tyg.)70095012001700220027003200CAD
kurs (38 godz./tyg.)780107013601940252031003680CAD
zobacz szczegóły kursu »szczegółowy cennik »zarezerwuj ten kurs

Zakwaterowanie dostępne w ILAC

mieszkanie

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w dzielonym mieszkaniu. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka. Zwykle w mieszkaniu znajduje się kilka pokoi, które mają wspólną kuchnię i łazienkę.

Opcja 1: Shared Apartments
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły10 min.
Czas dojazdu do szkoły5 min.
Opcja 2: CEC Apartments
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły10 min.
Czas dojazdu do szkoły5 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Standard Host Family
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły15 min.
Opcja 2: Executive Host Family
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkatak
Internetnie
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły15 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Toronto-Lester B. Pearson100 CAD70 CAD170 CAD

Program pozalekcyjny w szkole językowej ILAC

Toronto

Toronto stanowi zarówno kulturalne, jak i komercyjne centrum kraju. Spektakularna nowoczesna architektura, dobrze harmonizuje z pięknie odrestaurowanymi budynkami wiktoriańskimi, które pamiętają czasy, gdy osiedlały się tu pierwsze rodziny irlandzkich emigrantów. Mieszkańcy Toronto stanowią barwną mieszankę etniczną, która odzwierciedla bogatą historię miasta. Przechadzając się ulicami raz po raz można natknąć się na miejsca do złudzenia przypominające kraje, z których przodkowie dzisiejszych mieszkańców wyruszali po chleb za ocean. Chinatown, Little Italy, Little India to tylko niektóre z takich ?miast?. Toronto oferuje również wszystkie atrakcje dużej metropolii ? centra handlowe, eleganckie restauracje, obiekty sportowe, kina, teatry oraz muzea, z których Art Gallery of Ontario oraz Royal Ontario Museum należą do czołówki światowych muzeów.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Toronto »

ILAC – zdjęcia