ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Kaplan International Colleges, New York

Szkoła angielskiego Kaplan International Colleges

Szkoła posiada dwa oddziały w Nowym Jorku. Pierwszy z nich mieści się w sercu Manhattanu, koło Carnegie Hall i sławnej Fifth Avenue. Drugi z nich zlokalizowany jest w pobliżu New York University w dzielnicy East Village. Jest to spokojna, pełna restauracji, sklepów i kawiarni dzielnica posiadająca doskonałe połączenie metrem ze ścisłym centrum. Obydwa ośrodki są nowoczesne i dobrze wyposażone. Studenci mają do dyspozycji pracownie komputerowe, bezpłatny dostęp do Internetu, bibliotekę z bogatym zbiorem materiałów do nauki indywidualnej oraz salon studencki, gdzie zawsze można napić się gorącej kawy lub herbaty.
Zatrudnieni w Kaplan New York lektorzy poza doskonałym przygotowaniem do nauczania i dużym doświadczeniem, potrafią także stworzyć przyjazną atmosferę niezbędną do efektywnej pracy na zajęciach. Wszystkie kursy prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, dzięki czemu nauka jest przyjemna i owocna, zaś relacje między lektorem i studentami stają się bardziej bezpośrednie.
Studenci mają okazję doskonalić w praktyce zdobyte na kursie umiejętności podczas uczestnictwa w programie pozalekcyjnym organizowanym przez szkołę.

AkredytacjeACCET,
Rok założenia
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 400
Liczba studentów w zimie: 250-300
Narodowość studentówPolska: 0%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 20%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 10%, Europa Wschodnia: 6%, Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia: 0%,
Wyposażenie szkoły
Dni wolne2014-01-01, 2014-01-20, 2014-05-26, 2014-07-04, 2014-09-01, 2014-11-27, 2014-11-28, 2014-12-25,
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole Kaplan International Colleges

angielski ogólny+nauka samodzielna [KPM-GI]

Kurs języka ogólnego prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania w małych, międzynarodowych grupach. Celem kursu jest doskonalenie umiejętności efektywnej komunikacji w języku obcym poprzez równomierne rozwijanie wszystkich najważniejszych zdolności: mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania. W trakcie kursu szczególny… zobacz więcej »

Wielkość grupdo 12 osób
Wiek uczestników16+
Poziom zaawansowaniaA1–C2
Długość2–48 tygodni
Rozpoczęcie kursudowolny poniedziałek
2 tyg.3 tyg.4 tyg.6 tyg.8 tyg.10 tyg.12 tyg.waluta
kurs (28+7 godz./tyg.)860121515702280299037004410USD
zobacz szczegóły kursu »szczegółowy cennik »zarezerwuj ten kurs

Zakwaterowanie dostępne w Kaplan International Colleges

akademik

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w akademiku. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka.

Opcja 1: Residence Halls
Wielkość pokoju2–4 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internettak
Czas dojścia do szkoły20 min.
Czas dojazdu do szkoły20 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBB, HB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły45 min.
Czas dojazdu do szkoły45 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
John F Kennedy Intl160 USD160 USD320 USD
John F Kennedy Intl180 USD180 USD360 USD
Newark180 USD180 USD360 USD
La Guardia180 USD180 USD360 USD
La Guardia160 USD160 USD320 USD
Newark160 PLN160 PLN320 PLN

Program pozalekcyjny w szkole językowej Kaplan International Colleges

Nowy Jork

Nowy Jork to światowa stolica finansów, polityki i wielkiego biznesu, który ma swoje siedziby w sięgających nieba drapaczach chmur na Manhattanie. Zbliżając się do miasta od strony morza można podziwiać jego imponującą panoramę oraz zobaczyć wznoszącą dłoń Statuę Wolności, która od ponad stu lat pozdrawia przybywających tu z całego świata emigrantów. Choć na początku można czuć się tutaj odrobinę przytłoczonym skalą i ruchem, to jednak miasto ma w sobie niesamowity urok, który wciąga i fascynuje. W Nowym Jorku można znaleźć dosłownie wszystko, czego się zapragnie i to wszystko w najwyższej jakości ? światowej sławy kolekcje sztuki i malarstwa w Museum of Modern Art i u Guggenheima, przeboje teatralne na Broadway`u, najnowsze kolekcje czołowych kreatorów mody w ekskluzywnych sklepach Soho czy też eleganckie restauracje serwujące dania kuchni całego świata. A ponieważ Ameryka chlubi się demokracją, to wszystkie te atrakcje są także dostępne dla mniej wymagających gości o szczuplejszych portfelach.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Nowy Jork »

Kaplan International Colleges – zdjęcia