ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

French in Normandy, ROUEN

Szkoła francuskiego French in Normandy

French in Normandy to niewielka, prowadzona przez rodzinę szkoła, oferująca wysokiej jakości kursy francuskiego i zarazem bardzo przyjazną atmosferę, a także indywidualne podejście do potrzeb każdego studenta. Mieści się ona w spokojnej willowej dzielnicy Petit Quevilly posiadającej wygodne i
szybkie połączenie z centrum Rouen. Ośrodek zajmuje nowoczesny budynek biurowy z jasnymi, przestronnymi wnętrzami. Studenci mają do
dyspozycji pracownię komputerową z dostępem do Internetu oraz możliwość indywidualnej nauki przy pomocy specjalistycznego oprogramowania.
Oferowane przez szkołę kursy to intensywne szkolenia nastawione na przełamanie barier komunikacyjnych, koncentrujące się na głównych
umiejętnościach językowych: płynności w mówieniu i czytaniu oraz rozwijaniu zdolności rozumienia ze słuchu a także pisania.
Uzupełnieniem nauki jest organizowany przez szkołę program zajęć dodatkowych, który ma na celu tworzenie nowych sytuacji komunikacyjnych, w których studenci mają szansę na praktyczne wykorzystanie nabytych podczas kursu umiejętności. Projekcje filmów, wspólne zwiedzanie różnych zakątków Normandii, wyjścia do restauracji, do kina czy na koncerty to tylko niektóre z popularniejszych pozycji programu.

AkredytacjeFLE.FR,
Rok założenia1992
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 60
Liczba studentów w zimie: 35
Narodowość studentówPolska: 1%, Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia: 25%, Bliski Wschód, Turcja, Afryka: 17%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 12%, Japonia, Chiny, Korea: 5%,
Wyposażenie szkoły
Język personeluEnglish, French,

Kursy francuskiego w szkole French in Normandy

Zakwaterowanie dostępne w French in Normandy

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły30 min.
Czas dojazdu do szkoły20 min.
Opcja 2: Executive Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkatak
Internetnie
Czas dojścia do szkoły30 min.
Czas dojazdu do szkoły20 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Paris Orly Airport245 EUR250 EUR500 EUR

Program pozalekcyjny w szkole językowej French in Normandy

Rouen

Normandia to wyjątkowo malownicza część Francji, która wśród samych Francuzów cieszy się dużym uznaniem ze względu na swoją wyśmienitą kuchnię regionalną, bogactwo wytwarzanych tu serów i wyjątkowo przyjaznych mieszkańców. Jest to również kraina o szczególnym znaczeniu historycznym i kulturalnym, gdyż właśnie stąd pochodziła Joanna d`Arc, tutaj pisali swe dzieła Victor Hugo i Flaubert, zaś Claude Monet tworzył niezapomniane obrazy. Normandia zachwyca nie tylko naturalnym pięknem zielonych wzgórz czy urwistych klifów nadmorskich, lecz także zabytkami tej klasy co Mount Saint Michel lub zamek Ryszarda Lwie Serce - Château Gaillard. Stolica Normandii - Rouen to urocze średniowieczne miasto, którego centrum pełne jest eleganckich sklepów, doskonałych restauracji i przytulnych kawiarni. Niemniej atrakcyjna jest również oferta kulturalna miasta, w którym odbywają się liczne festiwale i wystawy.

zobacz wszystkie szkoły francuskiego w Rouen »

French in Normandy – zdjęcia