ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

ESCUELA DE IDIOMAS NERJA S.L, NERJA

Szkoła hiszpańskiego Escuela de Idiomas Nerja

Escuela de Idiomas Nerja mieści się w samym sercu zabytkowej części miasta zaledwie kilka minut spacerem od malowniczych plaż. Jej siedzibą jest typowo andaluzyjska willa z tropikalnym ogrodem oraz uroczym patio - ulubionym miejscem spotkań studentów. Zajęcia odbywają się w stylowo urządzonych, dobrze wyposażonych w pomoce naukowe salach. Do użytku studentów oddana została biblioteka, pracownia komputerowa oraz niewielka cafeteria.
Lektorzy zatrudnieni w szkole to posiadający profesjonalne przygotowanie do nauczania native speakerzy. Ich doświadczenie, entuzjazm oraz znajomość różnorodnych metod i technik nauczania gwarantuje skuteczną naukę w przyjaznej atmosferze. Wszystkie zajęcia prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, dzięki czemu studenci od samego początku zmuszeni są do używania wyłącznie języka hiszpańskiego.
Jako uzupełnienie kursów szkoła zapewnia uczestnikom także zajęcia pozalekcyjne, które są doskonałą okazją do praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności. Najpopularniejsze punkty programu to między innymi pokazy flamenco, filmów hiszpańskich, warsztaty na temat kuchni hiszpańskiej oraz weekendowe wycieczki do Granady i Sewilli.

AkredytacjeIALC, Instituto Cervantes, CEELE,
Rok założenia1980
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 70
Liczba studentów w zimie: 40
Narodowość studentówPolska: 1%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 32%, Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia: 20%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 11%, Brazylia i Portugalia: 1%, Bliski Wschód, Turcja, Afryka: 1%, Francja: 3%, Europa Wschodnia: 3%, Japonia, Chiny, Korea: 1%, Włochy: 1%,
Wyposażenie szkoły
Dni wolne2014-01-01, 2014-01-02, 2014-01-03, 2014-01-04, 2014-01-05, 2014-01-06,
Język personeluEnglish, Spanish,

Kursy hiszpańskiego w szkole Escuela de Idiomas Nerja

Zakwaterowanie dostępne w Escuela de Idiomas Nerja

mieszkanie

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w dzielonym mieszkaniu. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka. Zwykle w mieszkaniu znajduje się kilka pokoi, które mają wspólną kuchnię i łazienkę.

Opcja 1: Apartment
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły15 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

rezydencja

dla dzieci

Opcja 1: Student Residence - Club Costa Nerja
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBB
Łazienkatak
Internetnie
Czas dojścia do szkoły5 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Host Family
Wielkość pokoju1, 2 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły15 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Málaga Airport90 EUR90 EUR160 EUR

Program pozalekcyjny w szkole językowej Escuela de Idiomas Nerja

Nerja

Mimo ciągłego napływu turystów Nerja zdołała zachować swój niepowtarzalny urok. Zabytkowe centrum miasta wypełniają wąskie, kręte uliczki z białymi domami, balkonami tonącymi w kwiatach i barwnymi azulejos zdobiącymi ściany. Mnóstwo tu doskonałych restauracji pod gołym niebem, gdzie warto spróbować wspaniałej paelli ze świeżych owoców morza. Można także przysiąść przy stoliku jednej z nastrojowych tawern, aby przy szklance wyśmienitej sangrii porozmawiać z mieszkającymi tu ludźmi, którzy są wyjątkowo otwarci na turystów. Nerja może poszczycić się również pięknymi plażami, które zadowolą zarówno tych szukających towarzystwa, jak i tych, którzy pragną w spokoju podziwiać uroki wybrzeża i rozkoszować się lazurowym, ciepłym morzem.

zobacz wszystkie szkoły hiszpańskiego w Nerja »

Escuela de Idiomas Nerja – zdjęcia