ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Malvern House, Londyn

Szkoła angielskiego Malvern House

Szkoła posiada trzy siedziby w centralnej części Londynu, skąd blisko do wszystkich atrakcji tego fascynującego miasta. Zajęcia prowadzone są
w nowocześnie urządzonych i doskonale wyposażonych w najnowsze pomoce naukowe salach lekcyjnych.
Prowadzone przez nas kursy są adresowane do osób, które chcą w krótkim czasie w znacznym stopniu udoskonalić swoją znajomość języka angielskiego. Aby to umożliwić odbywają się one w kameralnych grupach, przy zastosowaniu bardzo różnorodnych metod dydaktycznych i wykorzystaniu najnowszych technologii multimedialnych.
Wszyscy nasi lektorzy posiadają gruntowną wiedzę i bogate doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców języka angielskiego. Łącząc entuzjazm
z profesjonalizmem potrafi ą w atrakcyjny sposób przekazywać wiedzę językową. Nasze kursy koncentrują się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Dlatego też wszystkie zagadnienia gramatyczne i leksykalne są zawsze prezentowane w kontekście i ćwiczone w praktycznych zastosowaniach.

AkredytacjeBritish Council, EnglishUK,
Rok założenia
Wielkość szkołyLiczba studentów latem:
Liczba studentów w zimie:
Narodowość studentówPolska: 2%,
Wyposażenie szkołybiblioteka, Internet in the school, language learning computer room, self access facilities, cafe, Salon studencki z TV, Salon studencki bez TV, Mini market / snack bar, Ogród,
Dni wolne2014-01-01, 2014-04-18, 2014-04-21, 2014-05-05, 2014-05-16, 2014-05-26, 2014-08-25, 2014-11-14, 2014-12-25, 2014-12-26,
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole Malvern House

angielski ogólny [MHL-G2]

Ten rodzaj kursu językowego prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania. Przed rozpoczęciem kursu określany jest poziom znajomości języka poprzez testu i rozmowę z lektorem. Na tej podstawie uczestnik kursu kwalifikowany jest do grupy o odpowiednim poziomie znajomości języka.
Celem kursu jest budowanie umiejętności… zobacz więcej »

Wielkość grupdo 6 osób
Wiek uczestników16+
Poziom zaawansowaniaB1–C2
Długość1–8 tygodni
Rozpoczęcie kursudowolny poniedziałek
2 tyg.3 tyg.4 tyg.5 tyg.6 tyg.7 tyg.8 tyg.waluta
kurs (25 godz./tyg.)860116515301770211024502790GBP
zobacz szczegóły kursu »szczegółowy cennik »zarezerwuj ten kurs

Zakwaterowanie dostępne w Malvern House

akademik

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w akademiku. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka.

Opcja 1: Somerset Court
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły25 min.

hotel

To opcja dla najbardziej wymagających klientów, oczekujących od zakwaterowania pełnej niezależności, komfortu oraz atrakcyjnej lokalizacji. W naszej ofercie mamy zarówno małe, kameralne pensjonaty, jak i nowoczesne luksusowe hotele.

Opcja 1: Comfort Hotel, Finchley
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBB
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły30 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay Standard
Wielkość pokoju1, 2 osobowy
WyżywienieHB, BB, BO
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
London Heathrow85 GBP85 GBP170 GBP
London Gatwick105 GBP105 GBP210 GBP
London Stansted105 GBP105 GBP210 GBP
London Luton105 GBP105 GBP210 GBP

Program pozalekcyjny w szkole językowej Malvern House

Londyn

Londyn to jedno z najbardziej kosmopolitycznych i barwnych miast świata - miejsce, w którym tradycja i nowoczesność przeplatają się we wszystkich dziedzinach życia: w sztuce, modzie, rozrywce... Na każdym kroku spotyka się tu twarze, stroje i języki z całej kuli ziemskiej, zabytkowe budynki sąsiadujące z zachwycającą współczesną architekturą, muzea pełne najcenniejszych dzieł sztuki i galerie przedstawiające kontrowersyjną sztukę współczesną, eleganckie ekskluzywne lokale i nowoczesne dyskoteki z ogłuszającą muzyką, tradycyjne ceremonie królewskie i kolorowych, poprzekłuwanych kolczykami punków na Piccadily Circus... Dla osób ceniących sobie codzienne przyjemności Londyn oferuje niezliczoną liczbę kin, dyskotek, pubów, teatrów, restauracji oraz mnogość różnorodnych sklepów idealnych do robienia wszelkiego rodzaju zakupów, zarówno tych za parę, jak i parę tysięcy funtów.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Londyn »

Malvern House – zdjęcia