ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

EC English, San Francisco

Szkoła angielskiego EC English

Szkoła EC San Francisco znajduje się na osiemnastym piętrze wieżowca przy Montgomery Street w samym sercu miasta - blisko Union Square i wybrzeża, w pobliżu sklepów, restauracji, kawiarni i innych atrakcji. Zajęcia odbywają się w przestronnych i jasnych salach lekcyjnych, a do dyspozycji studentów jest sala komputerowa z dostępem do Internetu oraz salon do samodzielnej nauki, gdzie oprócz podręczników znajdą specjalistyczne oprogramowanie służące do indywidualnej nauki języka. Na parterze znajduje się również bardzo popularna wśród studentów kawiarnia serwująca wyśmienitą kawę. Zajęcia powadzone są przez wysoko wykwalifikowanych lektorów posiadających specjalistyczne przygotowanie do nauczania języka angielskiego jako obcego. Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach, dzięki czemu studenci od samego początku zmuszeni są do używania wyłącznie języka angielskiego, a nauka jest przyjemna i efektywna, zaś relacje ze studentami stają się bardziej bezpośrednie. Uzupełnieniem kursów i wspaniałą okazją do bliższego poznania kultury amerykańskiej i samego miasta San Francisco są organizowane przez szkołę zajęcia pozalekcyjne. Studenci biorą udział w wieczorach filmowych, wspólnych wyjściach do kina, pubu, zajęciach sportowych (np. wycieczki rowerowe) czy zwiedzaniu miasta i okolic (m.in. wycieczka do Alcatraz).

AkredytacjeACCET,
Rok założenia2010
Wielkość szkołyLiczba studentów latem:
Liczba studentów w zimie:
Narodowość studentówPolska: 1%, Japonia, Chiny, Korea: 33%, Bliski Wschód, Turcja, Afryka: 20%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 11%, Brazylia i Portugalia: 9%, Francja: 6%, Włochy: 2%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 2%, Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia: 2%, Europa Wschodnia: 2%,
Wyposażenie szkoły
Dni wolne2014-01-01, 2014-01-20, 2014-02-17, 2014-05-26, 2014-07-04, 2014-09-01, 2014-10-13, 2014-11-11, 2014-11-27, 2014-11-28, 2014-12-25, 2014-12-26, 2015-01-01,
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole EC English

angielski ogólny [ECF-G]

Ten rodzaj kursu językowego prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania. Przed rozpoczęciem kursu określany jest poziom znajomości języka poprzez testu i rozmowę z lektorem. Na tej podstawie uczestnik kursu kwalifikowany jest do grupy o odpowiednim poziomie znajomości języka.
Celem kursu jest budowanie umiejętności… zobacz więcej »

Wielkość grupdo 11–12 osób
Wiek uczestników16+
Poziom zaawansowaniaA0–C2
Długość1–23 tygodni
Rozpoczęcie kursudowolny poniedziałek
2 tyg.3 tyg.4 tyg.6 tyg.8 tyg.10 tyg.12 tyg.waluta
kurs (20 godz./tyg.)810114014702130263032503870USD
zobacz szczegóły kursu »szczegółowy cennik »zarezerwuj ten kurs

Zakwaterowanie dostępne w EC English

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internettak
Czas dojścia do szkoły0 min.
Czas dojazdu do szkoły50 min.

akademik

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w akademiku. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka.

Opcja 1: Economy Residence
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internettak
Czas dojścia do szkoły10 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
San Francisco International100 USD100 USD200 USD

Program pozalekcyjny w szkole językowej EC English

San Francisco

San Francisco położone między malowniczą zatoką i bezkresnym Oceanem Spokojnym to jedno z najładniejszych miast w USA. Jego wspaniałe otoczenie, nowoczesne centrum, stylowa zabudowa przedmieść i tradycyjne tramwaje pnące się po stromych uliczkach nadają mu niepowtarzalny urok. Barwni są także mieszkańcy San Francisco, którzy stanowią ciekawą mieszankę różnych grup etnicznych z całego świata. Szczególnie atrakcyjne jest Chinatown, gdzie życie toczy się jak w Chinach, setki sklepów oferują orientalne towary, a mieszkańcy posługują się na co dzień językiem kantońskim. Miasto znane jest również z doskonałej kuchni serwowanej w tutejszych restauracjach oraz bogatego życia nocnego. Liczne kina, teatry, kluby i dyskoteki zapewniają rozrywkę do późnych godzin nocnych. W ciągu dnia można wypoczywać na pięknych szerokich plażach lub uprawiać sporty wodne, w tym bardzo popularny tu surfing. San Francisco stanowi również doskonałą bazę wypadową do miejsc takich jak Yosemite czy Tahoe Lake.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w San Francisco »

EC English – zdjęcia