ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Wyniki wyszukiwania

język niemiecki

Austria

kursy niemieckiego Wiedeń

ActiLingua Academy Vienna, Wien »

Szkoła położona jest w dzielnicy Wiednia, znanej jako letni kurort królewskiej rodziny Habsburgów. Okolica słynie z licznych przykładów pięknej architektury barokowej oraz parków i terenów zielonych Lasu Wiedeńskiego. Atutem tej lokalizacji jest także świetna komunikacja z centrum miasta
i najważniejszymi atrakcjami… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rezydencja, mieszkanie, rodzina


Niemcy

kursy niemieckiego Berlin

did deutsch-institut, Berlin Mitte »

Oddział did institut Berlin mieści się w centrum historycznej części miasta. Szkoła zajmuje dwa piętra nowoczesnego budynku biurowego położonego przy bocznej uliczce, dzięki czemu brak tu zgiełku i hałasu charakterystycznego dla centrum Berlina. Zajęcia odbywają się w jasnych, wygodnych i bardzo dobrze wyposażonych salach… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, hotel

GLS Sprachenzentrum, Berlin Pranzlauer Berg »

Szkoła mieści się w kultowej dzielnicy Berlina – Pranzlauer Berg, znanej jako artystyczna scena miasta. Studenci znajdą tu liczne galerie sztuki, kawiarnie, restauracje i kluby, w których życie towarzyskie toczy się całą dobę. Panująca tutaj atmosfera sprzyja nawiązywaniu kontaktów ze spędzającymi tutaj wieczory mieszkańcami… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy niemieckiego Frankfurt

Sprachcaffe, Frankfurt »

Sprachcaffe Frankfurt mieści się w nowoczesnym budynku biurowym położonym w dzielnicy "Sachsenhausen". Jest to bardzo przyjemna część miasta, skąd blisko do popularnych kawiarni i restauracji i zarazem do historycznej starówki.

Pomieszczenia, w których odbywają się zajęcia, są jasne i wygodnie urządzone. Do dyspozycji… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina


kursy niemieckiego Freiburg

International House Freiburg - Sprachschule zum Ehrstein, Freiburg »

Szkoła zlokalizowana jest w historycznym centrum Freiburga – kilka minut spacerem od miejscowego uniwersytetu i słynnej gotyckiej katedry. W jej bezpośrednim otoczeniu studenci znajdą także wiele miejsc, w których spędzić można wieczór z nowymi znajomymi lub poznać studiujących tu niemieckich studentów. Szczególną… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy niemieckiego Freudental

Humboldt Institut, Freudental »

Freudental to ekskluzywny, kameralny ośrodek specjalizujący się wyłącznie w prowadzeniu intensywnych kursów dla kadry zarządzającej, zajęć indywidualnych oraz specjalistycznych kursów dla grup zamkniętych. Na terenie zamku prowadzone są zajęcia jak również mieszczą się tam pokoje, w których zakwaterowani są uczestnicy… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rezydencja


kursy niemieckiego Hamburg

Colón Language Center, Hamburg »

Colón to nowoczesne centrum językowe zlokalizowane w samym centrum Hamburga - sławnej Colonnaden będącej jedną z najstarszych w mieście stref wyłącznie dla pieszych.
Szkoła zajmuje trzy piętra zabytkowej kamienicy, która została gruntownie przebudowana i zmodernizowana tak, aby mogła zapewnić studentom komfortowe warunki do… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: akademik, mieszkanie, rodzina


kursy niemieckiego Monachium

did deutsch-institut, Monachium »

Did Institut München mieści się w samym sercu miasta, blisko głównego dworca kolejowego. Wszystkie najważniejsze atrakcje Monachium, muzea oraz Park Olimpijski, są położone w niedalekiej odległości.

Szkoła zajmuje tradycyjny budynek, którego wnętrza zostały gruntownie zmodernizowane i dopasowane do jej potrzeb. Studenci mają… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, hotel


kursy niemieckiego Ratzenried

Humboldt Institut, Ratzenried »

Oddział Humboldt Institut w Ratzenried to elitarna szkoła językowa specjalizująca się w kursach niemieckiego dla dorosłych. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, zaś liczba osób w grupie nie przekracza dziesięciu.
Szkoła mieści się w imponującym barokowym zamku otoczonym niewielkim ogrodem. Lekcje odbywają się w… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rezydencja, hotel, rodzina


kursy niemieckiego Stuttgart

Anglo-German Institute, Stuttgart »

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Stuttgartu, w niewielkiej odległości od słynnego placu zamkowego i najdłuższej w mieście ulicy handlowej
Königstrasse. Nieopodal naszej siedziby studenci znajdą także liczne restauracje, oferujące dania z całego świata oraz kawiarnie i puby serwujące regionalne piwo.
Instytut mieści się… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina