ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Angielski w Kanadzie

kursy języka angielskiego, Kanada

Jak w mało którym kraju w Kanadzie współistnieją ze sobą w doskonałej harmonii ruchliwe, nowoczesne miasta oraz nienaruszona dzika przyroda. Nawet w największych metropoliach wystarczy wsiąść do samochodu, aby w krótkim czasie znaleźć się na bezkresnej prerii, nad krystalicznie czystym jeziorem, w sercu malowniczych gór czy pośród pachnącego żywicą lasu. Kanada to także kraj pogodnych i otwartych ludzi, którzy zawsze znajdą czas, aby spotkać się i porozmawiać z przybyszem zza oceanu.

grupowy
Kursy angielskiego Toronto »Check
Kursy angielskiego Vancouver »Check

kursy angielskiego Toronto

ILAC, Toronto »

Jesteśmy jedną z największych szkół językowych w Toronto, która cieszy się dużą popularnością wśród studentów z całego świata. Szkoła położona jest w centrum handlowej dzielnicy Yorkville, słynącej z najlepszych sklepów w mieście. W bezpośredniej okolicy studenci znajdą także liczne kina, teatry, kawiarnie i muzea.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Vancouver

ILAC, Vancouver Harbour »

Szkoła mieści się nad Zatoką Vancouver w dzielnicy imponujących wieżowców, otoczonych pięknymi parkami, takimi jak Smileys Public Park czy Portside. Niezależnie od upodobań każdy student znajdzie tu idealne miejsce dla siebie do spędzania czasu po zajęciach. Oprócz świetnych terenów rekreacyjnych okolica słynie także z… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina