ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Niemiecki w Niemczech

kursy języka niemieckiego, Niemcy

grupowyindywidualnygrupowy+indywidualnywakacyjny
Kursy niemieckiego Berlin »CheckCheck
Kursy niemieckiego Düsseldorf »Check
Kursy niemieckiego Frankfurt »Check
Kursy niemieckiego Freiburg »Check
Kursy niemieckiego Freudental »Check
Kursy niemieckiego Hamburg »Check
Kursy niemieckiego Monachium »Check
Kursy niemieckiego Ratzenried »CheckCheck
Kursy niemieckiego Stuttgart »CheckCheckCheck

kursy niemieckiego Berlin

did deutsch-institut, Berlin Mitte »

Oddział did institut Berlin mieści się w centrum historycznej części miasta. Szkoła zajmuje dwa piętra nowoczesnego budynku biurowego położonego przy bocznej uliczce, dzięki czemu brak tu zgiełku i hałasu charakterystycznego dla centrum Berlina. Zajęcia odbywają się w jasnych, wygodnych i bardzo dobrze wyposażonych salach… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, hotel


GLS Sprachenzentrum, Berlin Pranzlauer Berg »

Szkoła mieści się w kultowej dzielnicy Berlina – Pranzlauer Berg, znanej jako artystyczna scena miasta. Studenci znajdą tu liczne galerie sztuki, kawiarnie, restauracje i kluby, w których życie towarzyskie toczy się całą dobę. Panująca tutaj atmosfera sprzyja nawiązywaniu kontaktów ze spędzającymi tutaj wieczory mieszkańcami… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy niemieckiego Düsseldorf

Sprachcaffe, Düsseldorf »

Szkoła znajduje się nieopodal centrum Düsseldorfu w spokojnej i zacisznej okolicy. Zajęcia odbywają się w dwóch budynkach dostosowanych do potrzeb instytutu językowego. Jeden z nich to zabytkowa kamienica z XIX wieku, a drugi to nowoczesny budynek z przestronnymi, jasnymi klasami. Studenci mogą korzystać z dostępu do Internetu, zaś w… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina


kursy niemieckiego Frankfurt

Sprachcaffe, Frankfurt »

Sprachcaffe Frankfurt mieści się w nowoczesnym budynku biurowym położonym w dzielnicy "Sachsenhausen". Jest to bardzo przyjemna część miasta, skąd blisko do popularnych kawiarni i restauracji i zarazem do historycznej starówki.

Pomieszczenia, w których odbywają się zajęcia, są jasne i wygodnie urządzone. Do dyspozycji… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina


kursy niemieckiego Freiburg

ESL, Freiburg »

Szkoła zlokalizowana jest w historycznym centrum Freiburga – kilka minut spacerem od miejscowego uniwersytetu i słynnej gotyckiej katedry. W jej bezpośrednim otoczeniu studenci znajdą także wiele miejsc, w których spędzić można wieczór z nowymi znajomymi lub poznać studiujących tu niemieckich studentów. Szczególną… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, rezydencja


kursy niemieckiego Freudental

Humboldt Institut, Freudental »

Freudental to ekskluzywny, kameralny ośrodek specjalizujący się wyłącznie w prowadzeniu intensywnych kursów dla kadry zarządzającej, zajęć indywidualnych oraz specjalistycznych kursów dla grup zamkniętych. Na terenie zamku prowadzone są zajęcia jak również mieszczą się tam pokoje, w których zakwaterowani są uczestnicy… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rezydencja


kursy niemieckiego Hamburg

Colón Language Center, Hamburg »

Colón to nowoczesne centrum językowe zlokalizowane w samym centrum Hamburga - sławnej Colonnaden będącej jedną z najstarszych w mieście stref wyłącznie dla pieszych.
Szkoła zajmuje trzy piętra zabytkowej kamienicy, która została gruntownie przebudowana i zmodernizowana tak, aby mogła zapewnić studentom komfortowe warunki do… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: akademik, mieszkanie, rodzina


kursy niemieckiego Monachium

did deutsch-institut, Monachium »

Did Institut München mieści się w samym sercu miasta, blisko głównego dworca kolejowego. Wszystkie najważniejsze atrakcje Monachium, muzea oraz Park Olimpijski, są położone w niedalekiej odległości.

Szkoła zajmuje tradycyjny budynek, którego wnętrza zostały gruntownie zmodernizowane i dopasowane do jej potrzeb. Studenci mają… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, hotel


kursy niemieckiego Ratzenried

Humboldt Institut, Ratzenried »

Oddział Humboldt Institut w Ratzenried to elitarna szkoła językowa specjalizująca się w kursach niemieckiego dla dorosłych. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, zaś liczba osób w grupie nie przekracza dziesięciu.
Szkoła mieści się w imponującym barokowym zamku otoczonym niewielkim ogrodem. Lekcje odbywają się w… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rezydencja, hotel, rodzina


kursy niemieckiego Stuttgart

Anglo-German Institute, Stuttgart »

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Stuttgartu, w niewielkiej odległości od słynnego placu zamkowego i najdłuższej w mieście ulicy handlowej
Königstrasse. Nieopodal naszej siedziby studenci znajdą także liczne restauracje, oferujące dania z całego świata oraz kawiarnie i puby serwujące regionalne piwo.
Instytut mieści się… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina