ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Angielski na Malcie

kursy języka angielskiego, Malta

Położona pośród błękitnych wód Morza Śródziemnego Malta oferuje mnogość atrakcji dopadowanych do gustów każdego. Łagodny klimat i wspaniałe plaże, malownicze miasteczka wśród wzgórz i łodzie kołyszące się w lazurowych zatoczkach, mnogość zabytków i bogate życie nocne.

grupowyminigrupadla seniorówindywidualny
Kursy angielskiego Kercem (Gozo) »CheckCheckCheck
Kursy angielskiego Sliema »Check
Kursy angielskiego St. Julians »CheckCheckCheck

kursy angielskiego Kercem (Gozo)

BELLS English Language School, Kercem »

Nasza szkoła znana jest z bardzo indywidualnego podejścia do każdego studenta oraz rodzinnej atmosfery. Jest to wymarzone miejsce dla chcących spędzać czas w kameralnym gronie i z dala od zgiełku głównych kurortów na wyspach. W bezpośrednim otoczeniu studenci znajdą tereny idealne do spacerów, przejażdżek rowerem i dłuższych,… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik


kursy angielskiego Sliema

Linguatime, Sliema »

Linguatime mieści się w budynku położonym przy plaży otaczającej malowniczą zatokę St. Julians. Jest to stosunkowo niewielka szkoła językowa oferująca wysoki poziom nauczania oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego studenta.
Zajęcia odbywają się w jasnych, doskonale wyposażonych w pomoce naukowe salach lekcyjnych.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego St. Julians

EC English, St. Julians »

Szkoła położona jest w samym centrum St. Julian’s, dzięki czemu studenci mają w zasięgu ręki zarówno plażę, jak również sklepy, kawiarnie, puby
i dyskoteki. Szkoła zajmuje nowoczesny i komfortowo urządzony budynek. Na jego dachu zaprojektowano obszerny taras – ulubione miejsce spotkań studentów stwarzające cały szereg… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina


Sprachcaffe, St. Julians »

Szkoła mieści się w zacisznej części zatoki St. Julians, a równocześnie w pobliżu plaż i tętniącego życiem centrum Paceville. Tworzy ona rozległy kampus obejmujący sale lekcyjne, pokoje mieszkalne, basen, pełen drzew i kwiatów ogród oraz boisko do siatkówki plażowej. Jest to więc idealne miejsce, aby – korzystając ze… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina