ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Angielski na Malcie

kursy języka angielskiego, Malta

Położona pośród błękitnych wód Morza Śródziemnego Malta oferuje mnogość atrakcji dopadowanych do gustów każdego. Łagodny klimat i wspaniałe plaże, malownicze miasteczka wśród wzgórz i łodzie kołyszące się w lazurowych zatoczkach, mnogość zabytków i bogate życie nocne.

grupowyminigrupadla seniorów
Kursy angielskiego Kercem (Gozo) »Check
Kursy angielskiego Sliema »Check
Kursy angielskiego St. Julians »CheckCheckCheck

kursy angielskiego Kercem (Gozo)

BELS English Language School, BELS Gozo »

Gozo oznacza "radość" i jest bliźniaczą wyspą-siostrą Malty. Uważana za okolicę bardziej zrelaksowaną i spokojniejszą. Ma swój własny charakter, pełna jest zielonych przestrzeni i pięknych widoków, co pozwala na odreagowanie stresów miejskiego życia. Spotkasz tu bardzo przyjaznych i gościnnych ludzi - zarówno miejscowych, jak… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy angielskiego Sliema

Linguatime, Linguatime Sliema »

Malta to wyspa na Morzu Śródziemnomorskim, pełna kultury, historii, rozrywki i innych atrakcji. Nasza szkoła językowa zlokalizowana jest przy nadbrzeżnej promenadzie Sliemy. To miasteczko jest jednym z nalepiej ocenianych według różnych portali internetowych, w tym Trip Advisor. Jest jednym z czołowych miejsc turystycznych wyspy -… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego St. Julians

Sprachcaffe, Sprachcaffe Malta »

Nasza szkoła mieści się w St. Julian’s – urokliwym miasteczku na wschodnim wybrzeżu wyspy. Dawniej miasto było osadą rybacką, a dziś pełno w nim restauracji, pubów i innych rozrywkowych miejsc.

Nasza szkoła zajmuje cały kampus i jest unikalna w skali Malty. Wszystkie klasy są klimatyzowane i dobrze wyposażone. Większość z… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina


EC English, St. Julians »

Szkoła położona jest w samym centrum St. Julian’s, dzięki czemu studenci mają w zasięgu ręki zarówno plażę, jak również sklepy, kawiarnie, puby
i dyskoteki. Szkoła zajmuje nowoczesny i komfortowo urządzony budynek. Na jego dachu zaprojektowano obszerny taras – ulubione miejsce spotkań studentów stwarzające cały szereg… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina