ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Angielski w Irlandii

kursy języka angielskiego, Irlandia

Irlandia to wspaniała, pełna zieleni wyspa, a zarazem kraj o silnej kulturowej odrębności i tradycji. Przyciąga zarówno swoim naturalnym pięknem gór, łagodnych wzgórz i malowniczych klifów morskich, jak i niepowtarzalną muzyką, tańcem i gościnnością mieszkańców. Irlandczycy, jak mało który naród, są wyjątkowo otwarci na przybyszów i zawsze gotowi do rozmowy. Zgodnie z irlandzkim przysłowiem nieznajomy to przyjaciel, którego jeszcze nie spotkałeś.

grupowyindywidualnygrupowy+indywidualny
Kursy angielskiego Cork »CheckCheck
Kursy angielskiego Dublin »Check

kursy angielskiego Cork

Cork English College, Cork »

Szkoła położona jest w centrum Cork, nad brzegiem rzeki Lee, skąd rozpościera się piękna panorama miasta, zaś wszelkie atrakcje – sklepy, puby, restauracje i kluby są w zasięgu krótkiego spaceru.
Szkoła mieści się w zabytkowej kamienicy, która została zmodernizowana na potrzeby nowoczesnej szkoły językowej. Sale lekcyjne… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


Cork Language Centre, Cork »

Szkoła mieści się w dwóch historycznych, pięknie odrestaurowanych budynkach w centrum Cork, skąd blisko do wszystkich atrakcji tego miasta. Jako
duża szkoła językowa możemy zagwarantować międzynarodową atmosferę i bogaty program pozalekcyjny, z drugiej jednak strony dbamy o to, aby
zapewnić rodzinną atmosferę i indywidualne… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik


kursy angielskiego Dublin

Emerald Cultural Institute, Dublin »

Emerald Cultural Institute zajmuje duży wiktoriański dworek otoczony ogrodem. Obszerne, jasne pomieszczenia ze stylowymi elementami takimi jak kominki, stiuki i witraże sprawiają, że szkoła ma niezwykłą atmosferę. Z drugiej strony doskonałe wyposażenie w pomoce naukowe i sprzęt audio-wideo zapewniają komfortowe warunki do nauki i… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja