ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Angielski w Anglii

kursy języka angielskiego, Wielka Brytania

grupowyindywidualnygrupowy+indywidualnydla seniorów
Kursy angielskiego Bournemouth »CheckCheck
Kursy angielskiego Brighton »Check
Kursy angielskiego Cambridge »CheckCheck
Kursy angielskiego Chester »Check
Kursy angielskiego Eastbourne »Check
Kursy angielskiego Edynburg »Check
Kursy angielskiego Londyn »CheckCheck
Kursy angielskiego Oxford »Check
Kursy angielskiego York »CheckCheck

kursy angielskiego Bournemouth

Anglo Continental, Bournemouth »

Szkoła zlokalizowana jest w pełnej zieleni willowej dzielnicy Bournemouth blisko centrum, parków Dean i Meyrick oraz wspaniałych plaż. Dzięki temu nasi studenci mają zapewnione doskonałe warunki do relaksu oraz mogą cieszyć się atmosferą prawdziwego, brytyjskiego kurortu. W zasięgu krótkiego spaceru są także liczne sklepy,… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


BEET Language Centre, Bournemouth »

BEET to stosunkowo kameralny ośrodek, w którym każdy przyjeżdżający tu student może liczyć na wyjątkowo rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do każdego z nich. Szkoła szczyci się także bardzo międzynarodowym charakterem, gdyż uczą się tu przedstawiciele ponad 30 narodowości z całego świata.
BEET zajmuje… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego Brighton

EC English, Brighton Pier »

Szkoła zlokalizowana jest w spokojnej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i będącej ikoną kurortu promenady z wesołym miasteczkiem.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się centrum Brighton, z niezliczoną liczbą pubów, restauracji, labiryntem wypełnionych sklepikami uliczek – The Lanes oraz Pawilonem… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


Sprachcaffe, Brighton Queens Rd »

Szkoła mieści się nad brzegiem morza w willowej dzielnicy miasta. Do centrum Brighton można dojść w ciągu 10 minut wzdłuż nadmorskiej promenady.
Zajęcia odbywają się w nowocześnie urządzonych salach, w niewielkich międzynarodowych grupach. Na tyłach szkoły znajduje się ogród, w którym
studenci chętnie spotykają się na… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik


St. Giles International, Brighton »

St. Giles Brighton zlokalizowany jest w stylowych kamienicach, położonych w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Pawilonu Królewskiego.
Zajęcia odbywają się w nowoczesnych, przestronnych i doskonale wyposażonych w sprzęt multimedialny salach lekcyjnych. Do dyspozycji studentów jest biblioteka posiadająca najnowsze materiały i… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik, hotel


kursy angielskiego Cambridge

EC English, Cambridge »

Oddział EC w Cambridge to kameralna szkoła językowa mieszcząca się w stylowym, dziewiętnastowiecznym budynku w centrum Cambridge, blisko sławnego King?s College Chapel. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom szkoła zapewnia wysokiej jakości kursy w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


Language Studies International, Cambridge »

Szkoła zlokalizowana jest w spokojnej, willowej dzielnicy miasta, zaledwie piętnaście minut spacerem od centrum Cambridge. Pełna zieleni okolica sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu wolnego. W niewielkiej odległości od szkoły jest także kilka pubów, w tym tak znane jak „Live & Let Live” czy „The Six Bells”. Są to ulubione miejsca… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy angielskiego Chester

English in Chester, Chester »

Nauka angielskiego w Chester to idealny wybór dla tych, którzy chcą poznać nie tylko język, ale także autentyczne życie codzienne mieszkańców Wielkiej Brytanii. Nasza szkoła gości na swoich kursach studentów z kilkudziesięciu krajów świata, lecz równocześnie jest na tyle kameralna, że panuje tu prawdziwie rodzinna atmosfera, a… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Eastbourne

St. Giles International, Eastbourne »

Szkoła położona jest zaledwie 10 minut od piaszczystej plaży oraz centrum Eastbourne. Spokojne i bezpieczne otoczenie sprawia, że jest to idealne
miejsce dla tych, którzy wyjeżdżają za granicę na kurs językowy po raz pierwszy. Jest to także świetna lokalizacja dla osób, które chcą zanurzyć się
w życiu spokojnego… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, hotel


kursy angielskiego Edynburg

Edinburgh School of English, Edinburgh »

Edinburgh School of English zlokalizowana jest w samym sercu starego miasta, przy najsławniejszej ulicy Szkocji - The Royal Mile. Szkoła mieści się w imponującym, kamiennym budynku z początku dziewiętnastego wieku, który zachowując cały swój urok i tradycyjny wystrój został zamieniony w nowoczesne centrum językowe. Sale lekcyjne… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, mieszkanie


Basil Paterson, Edynburg »

Basil Paterson ma długą tradycję doskonałości akademickiej - z ponad 50-latami doświadczenia w nauczaniu angielskiego, w dalszym ciągu skupiamy się na wzbogacaniu każdego studenta w umiejętnościach posługiwania się tym językiem obcym.

Szkoła, zlokalizowana w samym sercu edynburskiego, historycznego Nowego Miasta, zapewnia… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy angielskiego Londyn

Language Studies International, Londyn Hampstead »

Szkoła położona jest w spokojnej dzielnicy willowej Hampstead. Jest ona ulubioną dzielnicą bogatych londyńczyków ze względu na panujący tu spokój, czyste powietrze i zarazem bliskość (15 minut metrem) centrum i wszystkich najważniejszych atrakcji miasta. Wokół znajdują się eleganckie, otoczone zielenią rezydencje, natomiast… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, rezydencja


St. Giles International, London »

Szkoła zlokalizowana jest w modnej dzielnicy Bloomsbury, w samym sercu Londynu. Naprzeciwko leży pełen zieleni Russel Square – idealne miejsce,
by zrelaksować się po zajęciach i zaplanować wieczór z przyjaciółmi. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się także wiele muzeów, restauracji, kawiarni
i pubów, w których życie… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, akademik, hotel


St. Giles International, Londyn Highgate »

Szkoła zlokalizowana jest w pełnej zieleni willowej dzielnicy, odległej od centrum Londynu o niecałe 25 minut jazdy metrem. W pobliżu znajdują się lasy
Queens i Highgate, które stwarzają idealne warunki do aktywnego wypoczynku. W pobliskich parkach latem odbywają się festiwale i koncerty, zaś liczne puby i restauracje przez cały… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


EC English, Londyn »

Szkoła mieści się w ścisłym centrum miasta – przy placu Euston, vis à vis stacji metra. Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie wielu interesujących miejsc na turystycznej mapie Londynu, zachęca do odwiedzania muzeów, galerii oraz wypełnionych nocnym życiem klubów i prawdziwie angielskich pubów.
Szkoła zajmuje nowoczesny budynek,… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik


Language Studies International, Londyn Central »

Szkoła mieści się w centrum Londynu blisko University of London, słynnego British Museum oraz rozrywkowej dzielnicy Soho. Ze względu na bliskość uniwersytetu w sąsiedztwie pełno jest kawiarenek, barów i restauracji, będących w stanie spełnić oczekiwania każdego studenta. Są to także popularne miejsca spotkań ze studiującymi w… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik, rezydencja


Malvern House, Londyn »

Szkoła posiada trzy siedziby w centralnej części Londynu, skąd blisko do wszystkich atrakcji tego fascynującego miasta. Zajęcia prowadzone są
w nowocześnie urządzonych i doskonale wyposażonych w najnowsze pomoce naukowe salach lekcyjnych.
Prowadzone przez nas kursy są adresowane do osób, które chcą w krótkim czasie w znacznym… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego Oxford

Lake School of English, Oxford »

Szkoła mieści się w samym sercu historycznego Oksfordu, niedaleko od światowej sławy Oxford University. Okolica obfituje w sklepy, kawiarnie, teatry
i puby. Wszelkie atrakcje akademickie, kulturalne czy rozrywkowe są tu na wyciągnięcie ręki. Osoby ceniące sobie aktywny styl życia mają do dyspozycji park – idealny na poranny… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


Oxford English Centre, Oxford »

Szkoła mieści się w spokojnej, mieszkalnej dzielnicy, położonej w niewielkiej odległości od centrum Oxfordu. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, np. park uniwersytecki czy słynne Trap Grounds. Dzięki takiej lokalizacji nasi studenci mają zapewniony łatwy dostęp do życia kulturalnego
i akademickiego miasta oraz… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego York

Melton College, York »

Melton College zajmuje piękny wiktoriański budynek otoczony rozległym ogrodem. Zlokalizowany jest on w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy miasta, w odległości krótkiego spaceru od centrum. Przestronne jasne pomieszczenia ze stylowymi elementami architektonicznymi sprawiają, że szkoła ma niezwykłą atmosferę. Z drugiej strony dobre… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina