ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

San Diego

kursy języka angielskiego, San Diego, USA

San Diego położone jest w południowej Kalifornii nad Oceanem Spokojnym – zaledwie godzinę jazdy od granicy z Meksykiem. Panuje tu wspaniały śródziemnomorski klimat z ciepłymi, lecz nie upalnymi latami i łagodnymi zimami. Słońce, idealne warunki do surfowania, niesamowita sceneria, piękne plaże oraz dzielnice luksusowych sklepów to najważniejsze wizytówki San Diego. Miasto jest także znanym ośrodkiem uniwersyteckim, co nadaje mu wyjątkową atmosferę,
szczególnie docenianą przez młodych ludzi. Właśnie tutaj nakręcono ponad tysiąc amerykańskich filmów. Za plan filmowy najczęściej służą tutejsze urocze plaże, deptaki wzdłuż oceanu, malownicze wybrzeże, eleganckie hotele, zabytkowe dziewiętnastowieczne kamienice, port i centrum z wieżowcami.

grupowy
KursyangielskiegowEC English, San Diego»Check
KursyangielskiegowLanguage Studies International, San Diego»Check

EC English, San Diego

Szkoła EC English San Diego znajduję się w pięknej dzielnicy La Jolla, znanej głównie jako elegancki kurort oraz siedziba uniwersytetu, instytutów naukowych i centrum finansowego. Ze szkoły szybko można dostać się na przepiękne plaże - wymarzone miejsce dla miłośników słonecznych kąpieli, jak również surferów. Zajęcia odbywają się w przestronnych i jasnych salach, a do dyspozycji studentów jest sala komputerowa z dostępem do Internetu oraz duży salon studencki,… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie

angielski ogólny [ECD-G]

Wielkość grupdo 14 (średnio 10–12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
Cena od810 USD
zobacz szczegóły kursu »

Language Studies International, San Diego

Słoneczna Kalifornia i przesiąknięte wyraźnymi wpływami meksykańskimi San Diego to przepis na kurs językowy i ekscytujące wakacje w jednym!
Szkoła położona jest w centrum San Diego, w pobliżu słynnego parku Balboa, w którym mieści się jedna z większych atrakcji miasta… zoo bez klatek.
W najbliższym otoczeniu szkoły znajdują się także liczne sklepy, puby oraz restauracje serwujące prawdziwą kuchnię meksykańską. Do takich atrakcji
miasta jak filharmonia oraz… »

Opcje zakwaterowania: rodzina

angielski ogólny [LID-G]

Wielkość grupdo 15 (średnio 8–14) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×50 min/tydz.
30×50 min/tydz.
Cena od670 USD
zobacz szczegóły kursu »

San Diego, USA – zdjęcia