ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Brighton

kursy języka angielskiego, Brighton, Wielka Brytania

Brighton to jeden z najsławniejszych kurortów południowego wybrzeża Anglii. Kosmopolityczna atmosfera oraz bogate życie kulturalne i artystyczne sprawiają, że jest ono często nazywane "Londynem nad morzem". W centrum miasta znajduje się letnia rezydencja królewska - The Royal Pavilon, którego architektura nawiązuje do tradycji indyjskiej, zaś piękne wnętrza inspirowane są sztuką chińską. Nieopodal pawilonu leży urocza starówka, gdzie dawne domy rybackie zostały przekształcone w sklepy, kawiarnie lub restauracje. Właśnie tutaj znajdują się tradycyjne puby oraz modne bary i kluby nocne. Wieczorami łatwo jest tu spotkać najsławniejszych brytyjskich aktorów, muzyków oraz gwiazdy show biznesu. W Brighton mieszczą się także liczne galerie sztuki, a także znany Theatre Royal, gdzie odbywają się premierowe spektakle teatralne, zanim trafią na sceny londyńskiego West Endu. Wokół miasta rozciąga się piękna okolica pełna malowniczych, zielonych pagórków, wiekowych drzew i okazałych rezydencji.

grupowy
KursyangielskiegowEC English, Brighton»Check
KursyangielskiegowSprachcaffe, Brighton»Check
KursyangielskiegowSt. Giles International, Brighton»Check

EC English, Brighton

Szkoła zlokalizowana jest w spokojnej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i będącej ikoną kurortu promenady z wesołym miasteczkiem.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się centrum Brighton, z niezliczoną liczbą pubów, restauracji, labiryntem wypełnionych sklepikami uliczek – The Lanes oraz Pawilonem Królewskim.
Szkoła zajmuje dwa historyczne budynki, których wnętrza zostały gruntownie przebudowane. Nowocześnie wyposażone i urządzone sale lekcyjne… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

angielski ogólny [ECB-G]

Wielkość grupdo 14 (średnio 12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
Cena od530 GBP
zobacz szczegóły kursu »

Sprachcaffe, Brighton

Szkoła mieści się nad brzegiem morza w willowej dzielnicy miasta. Do centrum Brighton można dojść w ciągu 10 minut wzdłuż nadmorskiej promenady.
Zajęcia odbywają się w nowocześnie urządzonych salach, w niewielkich międzynarodowych grupach. Na tyłach szkoły znajduje się ogród, w którym
studenci chętnie spotykają się na przerwach, by porozmawiać, napić się kawy i zaplanować czas wolny. Średnia wieku naszych studentów to niewiele ponad 20 lat, więc nauka przeplata… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik

angielski ogólny [SCB-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 9–10) osób
Wiek uczestników18+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
Cena od1544 PLN
zobacz szczegóły kursu »

St. Giles International, Brighton

St. Giles Brighton zlokalizowany jest w stylowych kamienicach, położonych w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Pawilonu Królewskiego.
Zajęcia odbywają się w nowoczesnych, przestronnych i doskonale wyposażonych w sprzęt multimedialny salach lekcyjnych. Do dyspozycji studentów jest biblioteka posiadająca najnowsze materiały i podręczniki językowe, komputerowe laboratorium wyposażone w oprogramowanie do nauki języka angielskiego, pracownia internetowa oraz sala wideo.… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik, hotel

angielski ogólny [SGB-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 9–11) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×50 min/tydz.
28×50 min/tydz.
Cena od581 GBP
zobacz szczegóły kursu »

Brighton, Wielka Brytania – zdjęcia