ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Cambridge

kursy języka angielskiego, Cambridge, Wielka Brytania

Dziewięćdziesiąt kilometrów na północ od Londynu, pośród zielonej, lekko pofalowanej okolicy, leży sławny ośrodek uniwersytecki Cambridge. Tamtejsze uczelnie kończyło wielu współczesnych noblistów, a także ludzi wielkiego biznesu i polityki. Atmosfera miasta jest kształtowana zarówno przez wystawną, dostojną architekturę college?ów, jak i studiujących tam pełnych życia i energii studentów. Na uroczej starówce co krok napotyka się szacowne średniowieczne zabudowania uniwersytetu, gotyckie kościoły i bogato zdobione kamienice. Można wstąpić do jednej z licznych bibliotek czy też sławnej King?s College Chapel, by posłuchać światowej sławy chóru. Wzdłuż wąskich, krętych uliczek, którymi przeciskają się studenci na rowerach, znaleźć można mnóstwo kawiarni, pubów, księgarni i restauracji tętniących życiem i śpiewem do późnych godzin nocnych. Równie popularnym miejscem spotkań studentów są pieczołowicie strzyżone trawniki uniwersyteckich dziedzińców oraz kipiący zielenią park nad rzeką. Przejażdżka łodzią jest doskonałym sposobem przyjrzenia się z bliska pięknym mostom, które wraz z rzeką Cam dały nazwę miastu.

grupowyindywidualny
KursyangielskiegowEC English, Cambridge»CheckCheck
KursyangielskiegowLanguage Studies International, Cambridge»Check

EC English, Cambridge

Oddział EC w Cambridge to kameralna szkoła językowa mieszcząca się w stylowym, dziewiętnastowiecznym budynku w centrum Cambridge, blisko sławnego King?s College Chapel. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom szkoła zapewnia wysokiej jakości kursy w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego kursanta.
Zajęcia odbywają się w nowocześnie urządzonych i dobrze wyposażonych salach. Studenci chcący we własnym zakresie poszerzać swoją… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

angielski ogólny [ECC-G]

Wielkość grupdo 14 (średnio 9–12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
Cena od600 GBP
zobacz szczegóły kursu »

angielski ogólny (indywidualny) [ECC-O]

Wielkość grupdo 1 (średnio 1) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
40×45 min/tydz.
Cena od2450 GBP
zobacz szczegóły kursu »

Language Studies International, Cambridge

Szkoła zlokalizowana jest w spokojnej, willowej dzielnicy miasta, zaledwie piętnaście minut spacerem od centrum Cambridge. Pełna zieleni okolica sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu wolnego. W niewielkiej odległości od szkoły jest także kilka pubów, w tym tak znane jak „Live & Let Live” czy „The Six Bells”. Są to ulubione miejsca wieczornych spotkań studentów, podczas których można poznać się i porozmawiać z mieszkającymi tu Anglikami oraz młodymi ludźmi… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

angielski ogólny [LIC-G]

Wielkość grupdo 15 (średnio 10–12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×50 min/tydz.
30×50 min/tydz.
Cena od370 GBP
zobacz szczegóły kursu »

Cambridge, Wielka Brytania – zdjęcia