ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Edynburg

kursy języka angielskiego, Edynburg, Wielka Brytania

Edynburg z pewnością jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miast świata. W samym jego środku, na szczycie urwistej góry, będącej wygasłym wulkanem wznosi się imponująca twierdza, będąca wizytówką Edynburga. Oddziela ona dwie zupełnie inne, lecz równie atrakcyjne części miasta: starą -średniowieczną i nową - gregoriańską. Edynburg to niewątpliwie miejsce dla lubiących wędrówki, zarówno po malowniczych wzgórzach wznoszących się w samym centrum, jak i po niezliczonej liczbie tradycyjnych pubów i wyśmienitych restauracji. Zaskakujące jest również to, jakie bogactwo wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych może zaoferować to stosunkowo niewielkie miasto - co roku w sierpniu cały Edynburg zmienia się w największy na świecie festiwal muzyki i teatru -The Edinburgh Festiwal.

grupowy
KursyangielskiegowEdinburgh School of English, Edinburgh»Check
KursyangielskiegowBasil Paterson, Edynburg»Check

Edinburgh School of English, Edinburgh

Edinburgh School of English zlokalizowana jest w samym sercu starego miasta, przy najsławniejszej ulicy Szkocji - The Royal Mile. Szkoła mieści się w imponującym, kamiennym budynku z początku dziewiętnastego wieku, który zachowując cały swój urok i tradycyjny wystrój został zamieniony w nowoczesne centrum językowe. Sale lekcyjne są wygodne i dobrze wyposażone. Po zajęciach studenci mogą korzystać z pracowni komputerowej z dostępem do Internetu i biblioteki oferującej… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, mieszkanie

angielski ogólny [HTN-G]

Wielkość grupdo 8 (średnio 7) osób
Wiek uczestników17+ lat
Intensywność17×60 min/tydz.
27×60 min/tydz.
Cena od564 GBP
zobacz szczegóły kursu »

Basil Paterson, Edynburg

Szkoła mieści się przy historycznym placu w samym centrum Florencji, tuż obok katedry Santa Maria del Fiore. Można stąd dojść pieszo do wszystkich turystycznych atrakcji miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły leży również ogród botaniczny.
Szkoła zajmuje trzypiętrowy budynek, który został nowocześnie wyposażony, aby zapewnić komfortowe warunki do nauki. Cały parter zaprojektowano tak, by stworzyć idealne miejsce do relaksu, gdzie studenci mogą przygotowywać się… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja

angielski ogólny [BP-G]

Wielkość grupdo 10 (średnio 8) osób
Wiek uczestników17+ lat
Intensywność15×60 min/tydz.
25×60 min/tydz.
Cena od576 GBP
zobacz szczegóły kursu »

Edynburg, Wielka Brytania – zdjęcia