ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Oxford

kursy języka angielskiego, Oxford, Wielka Brytania

Charakter centrum miasta nadają budynki najstarszych college`ów sławnego Uniwersytetu Oxfordzkiego. Piękne, kamienne budowle skrywają w środku misternie zdobione kaplice, sale wykładowe i biblioteki z najsławniejszą Bodleian Library mającą w swoich zbiorach ponad 7 milionów woluminów. Całość wydaje się bardzo znajoma, gdyż miasto od dawna inspirowało twórców filmowych. Właśnie tutaj został umiejscowiony Hogwarts Hall z filmu o Harrym Potterze. Oxford nie jest jednak eksponatem muzealnym, gdyż uniwersytet wypełniają przez cały rok studenci z różnych stron świata, którzy rozpoczynają tu swoje kariery naukowe. Oni właśnie kształtują atmosferę miasta i napełniają go życiem i duchem młodości. Program kulturalny wypełniony jest po brzegi spektaklami teatralnymi, koncertami, baletem, wystawami i wykładami. Dla spragnionych spokoju i ciszy miasto ma kilka pięknych parków i ogrodów, gdzie można spacerować wzdłuż malowniczych rzek Cherwell lub Isis lub też wsiąść do łodzi i podziwiać z daleka panoramę Oxfordu, pełną złocistych iglic i gotyckich kościołów.

grupowy
KursyangielskiegowLake School of English, Oxford»Check
KursyangielskiegowOxford English Centre, Oxford»Check
KursyangielskiegowEmbassy CES, Oxford»Check

Embassy CES, Oxford

Zlokalizowany w centrum Oxfordu oddział Embassy CES to niewielka szkoła językowa oferująca wysokiej jakości kursy oraz dogodne warunki nauki. Doskonała lokalizacja oraz przyjazna, międzynarodowa atmosfera sprawiają, że jest to wymarzone miejsce do poznawania języka angielskiego oraz kultury i mieszkańców Wielkiej Brytanii.
Zajęcia odbywają się w przyjemnie urządzonych salach wyposażonych w nowoczesne pomoce naukowe. Studenci chcący rozwijać swoją wiedzę także poza… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

angielski ogólny [EBO-G]

Wielkość grupdo 15 (średnio 10–12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×50 min/tydz.
28×50 min/tydz.
Cena od598 GBP
zobacz szczegóły kursu »

angielski ogólny [EBO-G2]

Wielkość grupdo 15 (średnio 8–12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność28×50 min/tydz.
Cena od1464 GBP
zobacz szczegóły kursu »

Lake School of English, Oxford

Szkoła mieści się w samym sercu historycznego Oksfordu, niedaleko od światowej sławy Oxford University. Okolica obfituje w sklepy, kawiarnie, teatry
i puby. Wszelkie atrakcje akademickie, kulturalne czy rozrywkowe są tu na wyciągnięcie ręki. Osoby ceniące sobie aktywny styl życia mają do dyspozycji park – idealny na poranny jogging lub relaks po zajęciach.
W szkole panuje prawdziwie międzynarodowa atmosfera, gdyż uczą się u nas co roku studenci z ponad 40 krajów… »

Opcje zakwaterowania: rodzina

angielski ogólny [LSE-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 8) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność21×60 min/tydz.
Cena od645 GBP
zobacz szczegóły kursu »

Oxford English Centre, Oxford

Szkoła mieści się w spokojnej, mieszkalnej dzielnicy, położonej w niewielkiej odległości od centrum Oxfordu. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, np. park uniwersytecki czy słynne Trap Grounds. Dzięki takiej lokalizacji nasi studenci mają zapewniony łatwy dostęp do życia kulturalnego
i akademickiego miasta oraz spokojną, relaksującą atmosferę. Jest to również świetne miejsce, aby przyjrzeć się z bliska codziennemu życiu mieszkańców Oxfordu i nawiązać… »

Opcje zakwaterowania: rodzina

angielski ogólny [OEC-G]

Wielkość grupdo 14 (średnio 9) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
Cena od650 GBP
zobacz szczegóły kursu »

Oxford, Wielka Brytania – zdjęcia