ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Sliema

kursy języka angielskiego, Sliema, Malta

Sliema po maltańsku znaczy "spokój" i kiedyś faktycznie miasto to było senną wioską rybacką na półwyspie leżącym vis - vis stolicy Malty - Valletty. Od tego czasu minęło już przeszło sto lat i jedynym wspomnieniem tamtych czasów mogą być eleganckie domy i wille w głębi miasta, które stawiali tu zamożni mieszkańcy Valletty w poszukiwaniu ciszy i spokoju. Położenie Sliemy jest wyjątkowo urocze, z jednej strony widać imponującą starówkę Valletty, zaś po przeciwnej stronie rozciąga się bezkres błękitnego morza. Wzdłuż brzegu biegnie elegancka promenada łącząca Gzirę z St. Julians, która jest ulubionym a zarazem modnym miejscem spacerów i spotkań. Niezliczone restauracje nadbrzeżne kuszą zapachami wyszukanych dań, a głośna muzyka dyskotek zaprasza do zabawy.

grupowy
KursyangielskiegowLinguatime, Sliema»Check

Linguatime, Sliema

Linguatime mieści się w budynku położonym przy plaży otaczającej malowniczą zatokę St. Julians. Jest to stosunkowo niewielka szkoła językowa oferująca wysoki poziom nauczania oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego studenta.
Zajęcia odbywają się w jasnych, doskonale wyposażonych w pomoce naukowe salach lekcyjnych. Studenci mają do dyspozycji także pokój multimedialny z książkami, kasetami i CD oraz pracownię komputerową z dostępem do Internetu. Ponadto w… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie

angielski ogólny [LT-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 8–10) osób
Wiek uczestników18+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
Cena od310 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Sliema, Malta – zdjęcia