ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Nowy Jork

kursy języka angielskiego, Nowy Jork, USA

Nowy Jork to światowa stolica finansów, polityki i wielkiego biznesu, który ma swoje siedziby w sięgających nieba drapaczach chmur na Manhattanie. Zbliżając się do miasta od strony morza można podziwiać jego imponującą panoramę oraz zobaczyć wznoszącą dłoń Statuę Wolności, która od ponad stu lat pozdrawia przybywających tu z całego świata emigrantów. Choć na początku można czuć się tutaj odrobinę przytłoczonym skalą i ruchem, to jednak miasto ma w sobie niesamowity urok, który wciąga i fascynuje. W Nowym Jorku można znaleźć dosłownie wszystko, czego się zapragnie i to wszystko w najwyższej jakości ? światowej sławy kolekcje sztuki i malarstwa w Museum of Modern Art i u Guggenheima, przeboje teatralne na Broadway`u, najnowsze kolekcje czołowych kreatorów mody w ekskluzywnych sklepach Soho czy też eleganckie restauracje serwujące dania kuchni całego świata. A ponieważ Ameryka chlubi się demokracją, to wszystkie te atrakcje są także dostępne dla mniej wymagających gości o szczuplejszych portfelach.

grupowynauka samodzielnagrupowy+nauka samodzielna
KursyangielskiegowKaplan International Colleges, New York»Check
KursyangielskiegowEC English, New York 10018»Check

Kaplan International Colleges, New York

Szkoła posiada dwa oddziały w Nowym Jorku. Pierwszy z nich mieści się w sercu Manhattanu, koło Carnegie Hall i sławnej Fifth Avenue. Drugi z nich zlokalizowany jest w pobliżu New York University w dzielnicy East Village. Jest to spokojna, pełna restauracji, sklepów i kawiarni dzielnica posiadająca doskonałe połączenie metrem ze ścisłym centrum. Obydwa ośrodki są nowoczesne i dobrze wyposażone. Studenci mają do dyspozycji pracownie komputerowe, bezpłatny dostęp do… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

angielski ogólny+nauka samodzielna [KPM-GI]

Wielkość grupdo 15 (średnio 12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność28+7×45 min/tydz.
Cena od860 USD
zobacz szczegóły kursu »

EC English, New York 10018

Szkoła znajduje się w samym sercu Manhattanu, niedaleko słynnego Times Square. Blisko stąd zarówno do teatralnego Broadway’u, jak i do znanego
z licznych filmów Central Parku. Niezwykły klimat tego miejsca sprawia, że jest ono idealne do przeżycia wakacyjnej przygody i do nauki języka angielskiego w kosmopolitycznej atmosferze.
Zajęcia prowadzi doświadczony zespół lektorów. Podczas zajęć kładą oni szczególny nacisk na płynną komunikację w codziennych sytuacjach, nie… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

angielski ogólny [ECN-G]

Wielkość grupdo 14 (średnio 12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
Cena od890 USD
zobacz szczegóły kursu »

Nowy Jork, USA – zdjęcia