ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

San Francisco

kursy języka angielskiego, San Francisco, USA

San Francisco położone między malowniczą zatoką i bezkresnym Oceanem Spokojnym to jedno z najładniejszych miast w USA. Jego wspaniałe otoczenie, nowoczesne centrum, stylowa zabudowa przedmieść i tradycyjne tramwaje pnące się po stromych uliczkach nadają mu niepowtarzalny urok. Barwni są także mieszkańcy San Francisco, którzy stanowią ciekawą mieszankę różnych grup etnicznych z całego świata. Szczególnie atrakcyjne jest Chinatown, gdzie życie toczy się jak w Chinach, setki sklepów oferują orientalne towary, a mieszkańcy posługują się na co dzień językiem kantońskim. Miasto znane jest również z doskonałej kuchni serwowanej w tutejszych restauracjach oraz bogatego życia nocnego. Liczne kina, teatry, kluby i dyskoteki zapewniają rozrywkę do późnych godzin nocnych. W ciągu dnia można wypoczywać na pięknych szerokich plażach lub uprawiać sporty wodne, w tym bardzo popularny tu surfing. San Francisco stanowi również doskonałą bazę wypadową do miejsc takich jak Yosemite czy Tahoe Lake.

grupowy
KursyangielskiegowLanguage Studies International, Berkeley »Check
KursyangielskiegowEC English, San Francisco»Check
KursyangielskiegowSt. Giles International, San Francisco»Check

Language Studies International, Berkeley

Szkoła mieści się w centrum Berkeley, niedaleko kampusu słynnego University of California. To dzielnica pełna sklepów, kin, teatrów oraz restauracji
i pubów, w których można posłuchać muzyki na żywo i przyjemnie spędzić wieczór ze znajomymi. Pobliskie tereny zielone – Civic Center Park oraz Uniwersytecki Ogród Botaniczny to z kolei doskonałe miejsce na poranny jogging i relaks po zajęciach. Co roku gościmy na naszych kursach
studentów z całego świata. Dlatego też… »

Opcje zakwaterowania: rodzina

angielski ogólny [LIS-G]

Wielkość grupdo 15 (średnio 8–13) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×50 min/tydz.
30×50 min/tydz.
Cena od3315 USD
zobacz szczegóły kursu »

EC English, San Francisco

Szkoła EC San Francisco znajduje się na osiemnastym piętrze wieżowca przy Montgomery Street w samym sercu miasta - blisko Union Square i wybrzeża, w pobliżu sklepów, restauracji, kawiarni i innych atrakcji. Zajęcia odbywają się w przestronnych i jasnych salach lekcyjnych, a do dyspozycji studentów jest sala komputerowa z dostępem do Internetu oraz salon do samodzielnej nauki, gdzie oprócz podręczników znajdą specjalistyczne oprogramowanie służące do indywidualnej nauki… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

angielski ogólny [ECF-G]

Wielkość grupdo 14 (średnio 11–12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
Cena od810 USD
zobacz szczegóły kursu »

St. Giles International, San Francisco

Szkoła położona jest w samym centrum San Francisco, przy Market Street – jednej z najsłynniejszych ulic USA. W pobliżu znajduje się tętniąca życiem dzielnica handlowa Union Square oraz interesujące Chinatown.
Nasz zespół lektorów tworzą młodzi i entuzjastyczni, lecz równocześnie doświadczeni native speakerzy. Przez lata wypracowaliśmy własną metodę nauczania, która – przy nastawieniu komunikacyjnym – daje studentom także mocne gramatyczne podstawy oraz rozwija… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, hotel, akademik

angielski ogólny [SGS-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 8–11) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność22×50 min/tydz.
22;1×50 min/tydz.
28×50 min/tydz.
Cena od3539 USD
zobacz szczegóły kursu »

San Francisco, USA – zdjęcia