ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Berlin

kursy języka niemieckiego, Berlin, Niemcy

Berlin to miejsce, gdzie w sposób szczególny widoczne są przemiany polityczne końca dwudziestego wieku: miasto, które będąc przez kilkadziesiąt lat podzielone murem oddzielającym Wschód od Zachodu, próbuje dzisiaj scalić się w jedną całość. Oblicze Berlina nieustannie się zmienia. Wokół jego najważniejszych symboli ? Bramy Brandenburskiej, Reichstagu wznoszone są nowe futurystyczne budowle, przebudowywane są szpecące wschodnie dzielnice, socrealistyczne gmachy i powstają nowe tereny zielone. Berlin jako jedno z niewielu miast świata może poszczycić się wyjątkowym bogactwem parków, jezior i lasów, które zajmują prawie 1/3 jego powierzchni i są idealnym miejscem do uprawiania różnego rodzaju sportów przez cały rok. Berlin będący centrum politycznym i administracyjnym Niemiec jest również miastem oferującym szereg atrakcji dla miłośników kultury i sztuki. Znajdują się tu jedne z najlepszych w kraju teatrów i sal koncertowych, liczne zabytki architektoniczne i wspaniałe muzea, których kolekcje należą do najlepszych na świecie. Miasto gości również cały szereg festiwali, z których najsławniejszy to Berliński Festiwal Filmowy. Jak przystało na stolicę Niemiec znajdują się tu także najlepsze w kraju sklepy i sławna ze swej elegancji ulica handlowa Kurfürstendam.

grupowyindywidualnygrupowy+indywidualny
Kursyniemieckiegowdid deutsch-institut, Berlin»Check
KursyniemieckiegowGLS Sprachenzentrum, GLS - Global Language School»CheckCheck

did deutsch-institut, Berlin

Oddział did institut Berlin mieści się w centrum historycznej części miasta. Szkoła zajmuje dwa piętra nowoczesnego budynku biurowego położonego przy bocznej uliczce, dzięki czemu brak tu zgiełku i hałasu charakterystycznego dla centrum Berlina. Zajęcia odbywają się w jasnych, wygodnych i bardzo dobrze wyposażonych salach lekcyjnych. Studenci mają do dyspozycji obszerny salon studencki, bibliotekę, pracownię komputerową z dostępem do Internetu oraz centrum nauki… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, hotel

niemiecki ogólny [DDB-G]

Wielkość grupdo 15 (średnio 10–15) osób
Wiek uczestników17+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
24×45 min/tydz.
28×45 min/tydz.
Cena od380 EUR
zobacz szczegóły kursu »

GLS Sprachenzentrum, GLS - Global Language School

Szkoła mieści się w kultowej dzielnicy Berlina – Pranzlauer Berg, znanej jako artystyczna scena miasta. Studenci znajdą tu liczne galerie sztuki, kawiarnie, restauracje i kluby, w których życie towarzyskie toczy się całą dobę. Panująca tutaj atmosfera sprzyja nawiązywaniu kontaktów ze spędzającymi tutaj wieczory mieszkańcami Berlina i rozmów na różne tematy – oczywiście po niemiecku.
Szkoła tworzy rozległy kampus z obszernym ogrodem, historycznymi budynkami… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik, mieszkanie

niemiecki ogólny [GLS-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 12) osób
Wiek uczestników18+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
Cena od350 EUR
zobacz szczegóły kursu »

niemiecki ogólny+ogólny (indywidualny) [GLS-GO]

Wielkość grupdo 12 (średnio 12) osób
Wiek uczestników18+ lat
Intensywność20+10×45 min/tydz.
Cena od1100 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Berlin, Niemcy – zdjęcia