ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Frankfurt

kursy języka niemieckiego, Frankfurt, Niemcy

We Frankfurcie ludzie zarówno dużo pracują, jak i dużo imprezują. Nic więc dziwnego, że w wieżowcu mieszczącym Europejski Bank Centralny znajduje się także jeden z najpopularniejszych klubów miasta: "Living". Zewnętrzny obraz Frankfurtu kształtują nowoczesne drapacze chmur, dlatego też często jest on żartobliwie nazywany Mainhatten. Przy bliższym poznaniu okazuje się jednak, że mimo wielkomiejskiej oprawy miasto ma w sobie sporo uroku. Centrum Frankfurtu zdobią odrestaurowane zabytkowe kamieniczki, a wzdłuż brzegów Menu ciągną się kawiarniane ogródki i restauracje. Frankfurt jest też metropolią kulturalną i sportową z muzeami (m. in sławne Moderne Kunst), teatrami, operą Alte Oper, halą widowiskową, domem Goethego, ogrodem zoologicznym i wieloma ważnymi obiektami sportowymi.

grupowy
KursyniemieckiegowSprachcaffe, Frankfurt»Check

Sprachcaffe, Frankfurt

Sprachcaffe Frankfurt mieści się w nowoczesnym budynku biurowym położonym w dzielnicy "Sachsenhausen". Jest to bardzo przyjemna część miasta, skąd blisko do popularnych kawiarni i restauracji i zarazem do historycznej starówki.
Pomieszczenia, w których odbywają się zajęcia, są jasne i wygodnie urządzone. Do dyspozycji studentów oddana jest niewielka biblioteka oraz kawiarnia będąca ulubionym miejscem ich spotkań.
Zajęcia prowadzone są w małych, międzynarodowych… »

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina

niemiecki ogólny [SCF-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 8) osób
Wiek uczestników18+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
Cena od2904 PLN
zobacz szczegóły kursu »

Frankfurt, Niemcy – zdjęcia