ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Hamburg

kursy języka niemieckiego, Hamburg, Niemcy

Hamburg to drugie co do wielkości miasto Niemiec cieszące się statusem wolnego miasta hanzeatyckiego. Choć kojarzy się on zwykle z wielkim portem to w rzeczywistości ma on o wiele więcej do zaoferowania - piękne położenie pośród jezior, ogrom zieleni, szereg interesujących zabytków i muzeów oraz bogate życie nocne i kulturalne. Spacerując wzdłuż kanałów i przechodząc przez niezliczone mosty raz po raz można się natknąć na sławne kościoły i piękne kamienice.
Symbolem miasta jest 132 metrowa wieża kościoła św. Michała, z której można podziwiać wspaniałą panoramę Hamburga. Niewątpliwą atrakcją może być również spacer malowniczą drogą, wiodącą schodami Blankenese przez dawną wioskę rybacką - obecnie piękne przedmieście - na stoku Łaby.
W mieście odbywa się co roku cały szereg festiwali, z których najsławniejszy jest majowy Hafengeburstag - obchody "Urodzin Portu".

grupowy
KursyniemieckiegowColón Language Center, Hamburg»Check

Colón Language Center, Hamburg

Colón to nowoczesne centrum językowe zlokalizowane w samym centrum Hamburga - sławnej Colonnaden będącej jedną z najstarszych w mieście stref wyłącznie dla pieszych.
Szkoła zajmuje trzy piętra zabytkowej kamienicy, która została gruntownie przebudowana i zmodernizowana tak, aby mogła zapewnić studentom komfortowe warunki do nauki. Oprócz dobrze wyposażonych sal lekcyjnych studenci mają do dyspozycji bibliotekę, salon studencki oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.… »

Opcje zakwaterowania: akademik, mieszkanie, rodzina

niemiecki ogólny [COL-G]

Wielkość grupdo 14 (średnio 9) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność10×45 min/tydz.
25×45 min/tydz.
25;1×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
30;1×45 min/tydz.
Cena od160 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Hamburg, Niemcy – zdjęcia