ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Monachium

kursy języka niemieckiego, Monachium, Niemcy

Monachium to nie tylko piękne miasto z robiącą wrażenie architekturą i doskonałymi muzeami, to także miejsce oferujące cały wachlarz atrakcji niezależnie od pory roku i oczekiwań. Bogactwo wydarzeń artystycznych, wysoka jakość życia, bezpieczeństwo oraz położenie w bliskości Alp, pośród malowniczych wzgórz i jezior sprawiają, że Monachium wiedzie w rankingach najpopularniejszych miast w Niemczech. Sławny jarmark bożonarodzeniowy, parada karnawałowa, impreza olimpijska i oczywiście Octoberfest to tylko niektóre z atrakcji miasta przyciągających gości z kraju i zza granicy.

grupowy
Kursyniemieckiegowdid deutsch-institut, Monachium»Check

did deutsch-institut, Monachium

Did institut München mieści się w samym sercu miasta, blisko głównego dworca kolejowego. Wszystkie najważniejsze atrakcje Monachium, muzea oraz Park Olimpijski, są położone w niedalekiej odległości.
Szkoła zajmuje tradycyjny budynek, którego wnętrza zostały gruntownie zmodernizowane i dopasowane do jej potrzeb. Studenci mają do dyspozycji dobrze wyposażone sale lekcyjne, pracownię komputerową z dostępem do Internetu, salon studencki oraz obszerny taras na dachu, skąd… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, hotel

niemiecki ogólny [DDM-G]

Wielkość grupdo 15 (średnio 11) osób
Wiek uczestników17+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
24×45 min/tydz.
28×45 min/tydz.
Cena od380 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Monachium, Niemcy – zdjęcia