ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Wiedeń

kursy języka niemieckiego, Wiedeń, Austria

Wiedeń to z jedno z najpiękniejszych i zarazem najciekawszych miast w Europie, które przywołuje całe mnóstwo skojarzeń i obrazów: walce Straussa, pałace cesarskie, modry Dunaj, słynne kolekcje sztuki, kawiarenki serwujące wyśmienite słodkości.... Urok Wiednia polega chyba właśnie na tej różnorodności, z której każdy może wybrać coś dla siebie, a doprawdy jest z czego wybierać. Spacerując po rozległej, pięknie utrzymanej starówce mija się majestatyczną katedrę św. Stefana, imperialny pałac Hofburg, ozdobne fasady kościołów oraz setki eleganckich kamienic. W wąskich uliczkach non stop rozbrzmiewa muzyka grana przez lokalnych i przyjezdnych ?grajków?, przytulne kawiarenki zapraszają na filiżankę doskonałej kawy, a restauracje kuszą wykwintnymi menu. Wytworne sklepy prezentują najnowsze kolekcje mody, a księgarnie oferują książki z całego świata. Wieczorami miłośnicy muzyki klasycznej zmierzają do sławnej Opery Wiedeńskiej lub Musikverein, a młodzi ludzie bawią się w niezliczonych klubach i na dyskotekach.

grupowyindywidualnygrupowy+indywidualny
KursyniemieckiegowActilingua, Wien»CheckCheck

Actilingua, Wien

Szkoła położona jest w dzielnicy Wiednia, znanej jako letni kurort królewskiej rodziny Habsburgów. Okolica słynie z licznych przykładów pięknej architektury barokowej oraz parków i terenów zielonych Lasu Wiedeńskiego. Atutem tej lokalizacji jest także świetna komunikacja z centrum miasta
i najważniejszymi atrakcjami turystycznymi.
Siedziba szkoły mieści się w zabytkowej kamienicy. Jasne, pełne barw sale łączą klasyczną architekturę z nowoczesnymi trendami… »

Opcje zakwaterowania: akademik, rodzina, mieszkanie

niemiecki ogólny [ACT-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 10–11) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
Cena od433 EUR
zobacz szczegóły kursu »

niemiecki ogólny+ogólny (indywidualny) [ACT-GO]

Wielkość grupdo 12 (średnio 10–11) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20+10×45 min/tydz.
Cena od1215 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Wiedeń, Austria – zdjęcia