ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Madryt

kursy języka hiszpańskiego, Madryt, Hiszpania

Leżący w samym centrum Hiszpanii Madryt to kwintesencja hiszpańskiej kultury, sztuki, tradycji i stylu życia. Szeroka Gran Via zachwyca swą elegancją i wytwornymi kamienicami. Muzea Prado, Thyssen i Reina Sofia mają do zaoferowania jedne z najlepszych światowych kolekcji malarstwa. Tablaos flamenco proponują gorące pokazy flamenco, podgrzewane dzbankiem wyśmienitej sangrii. Letnie festiwale zapraszają na koncerty muzyki operowej i gitarowej, a w niezliczonych klubach salsy w okolicy Puerta del Sol tańczy się do świtu. Poranna gorąca czekolada i słodka bułeczka najlepiej smakują w tradycyjnych kawiarniach Plaza Mayor. Trochę dalej, w głębi miasta zaczyna się prawdziwa oaza zieleni, z szumiącymi wodą fontannami - Park Retiro doskonałe miejsce na sjestę. Wieczorem można odwiedzić kino lub teatr, bar serwujący tapas lub jedną z wielu doskonałych restauracji, a potem znów potańczyć salsę lub flamenco. Nie warto wracać do domu przed świtem - szkoda czasu na stanie w nocnych korkach.

grupowyindywidualnygrupowy+indywidualny
KursyhiszpańskiegowIH Madrid, Madryt»Check
KursyhiszpańskiegowEureka, Madryt»CheckCheck

IH Madrid, Madryt

Jesteśmy dużą, nowoczesną szkołą, która cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród studentów z całego świata, jak i Hiszpanów, którzy uczą
się u nas języków obcych. Dzięki temu, każdy nasz student ma nieograniczone możliwości, aby poznać ciekawych ludzi i do woli rozmawiać po hiszpańsku.
Szkoła mieści się w eleganckim budynku blisko centrum Madrytu w pobliżu Plaza de Colón. W bezpośredniej okolicy znajduje się wiele znanych
restauracji, w których… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, mieszkanie

hiszpański ogólny [IMA-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 10) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×55 min/tydz.
Cena od420 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Eureka, Madryt

Szkoła zlokalizowana jest w samym sercu Madrytu, tuż przy Puerta del Sol, zaledwie kilka minut spacerem od pałacu królewskiego czy też reprezentacyjnego placu miasta – Plaza Mayor. W pobliżu znajduje się także park Plaza de Oriente, gdzie w lecie często organizowane są spektakle plenerowe. Ponadto okolica obfituje w sklepy, restauracje, bary i kawiarnie, które sprawiają, że możliwości spędzenia wolnego czasu są wręcz nieograniczone. Lokalizacja szkoły w sercu tętniącego… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie

hiszpański ogólny+ogólny (indywidualny) [EUR-GO]

Wielkość grupdo 8 (średnio 6) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20+10×50 min/tydz.
20+5×50 min/tydz.
Cena od730 EUR
zobacz szczegóły kursu »

hiszpański ogólny (indywidualny) [EUR-O]

Wielkość grupdo 1 (średnio 1) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność10×50 min/tydz.
15×50 min/tydz.
20×50 min/tydz.
30×50 min/tydz.
35×50 min/tydz.
Cena od640 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Madryt, Hiszpania – zdjęcia