ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Montpellier

kursy języka francuskiego, Montpellier, Francja

Montpellier dzięki swej wspaniałej lokalizacji w pobliżu Morza Śródziemnego i Pirenejów stanowi doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie piękno krajobrazu, aktywny wypoczynek i życie kulturalne. Można tu podziwiać zarówno surową urodę gór, malownicze winnice, jak i stada różowych flamingów pokrywające pobliskie plaże i laguny. Montpellier swoją sławę zawdzięcza jednemu z największych i najstarszych uniwersytetów europejskich ? jest to typowo studenckie miasto przyciągające swą atmosferą młodych ludzi z całej Francji. Jego unikalny charakter nadaje mu piękne historyczne centrum z uroczymi wąskimi uliczkami, eleganckimi kamienicami oraz licznymi kawiarenkami ukrytymi w cieniu drzew. Miejsce to oficjalnie nazwane zostało "Ville d`Art", gdyż często goszczą tu wędrowni muzycy i artyści, odbywają się słynne festiwale i zawsze można tu liczyć na bogactwo wydarzeń kulturalnych. Do odwiedzenia Montpellier zachęca też wyjątkowo długie śródziemnomorskie lato i... ponad 300 słonecznych dni w roku.

grupowyindywidualnygrupowy+indywidualny
KursyfrancuskiegowInstitut Linguistique Adenet, Montpellier»CheckCheckCheck

Institut Linguistique Adenet, Montpellier

Siedziba Institut Linguistique Adenet mieści się w historycznym centrum Montpellier, które od piaszczystej plaży dzieli odległość niespełna dwudziestu minut jazdy komunikacją miejską.
Główny ośrodek mieści się w pięknie odrestaurowanej osiemnastowiecznej kamienicy, która zachowując cały swój urok i klimat została przekształcona w nowoczesne centrum językowe. Szkoła jest klimatyzowana, sale lekcyjne są przestronne i dobrze wyposażone. Studenci mają do dyspozycji… »

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina, akademik

francuski ogólny [ILA-G]

Wielkość grupdo 10 (średnio 8–9) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
Cena od535 EUR
zobacz szczegóły kursu »

francuski ogólny+ogólny (indywidualny) [ILA-GO]

Wielkość grupdo 10 (średnio 8–9) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20+5×45 min/tydz.
Cena od985 EUR
zobacz szczegóły kursu »

francuski ogólny (indywidualny) [ILA-O]

Wielkość grupdo 1 (średnio 1) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
25×45 min/tydz.
30×45 min/tydz.
40×45 min/tydz.
Cena od1875 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Montpellier, Francja – zdjęcia