ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Rzym

kursy języka włoskiego, Rzym, Włochy

Rzym to pełna życia metropolia o fascynującej przeszłości, której pozostałości spotyka się na każdym kroku. Dzisiejszy Rzym to z pewnością największe na świecie muzeum na otwartym powietrzu, w którym antyczne amfiteatry wyrastają obok wspaniałych bazylik chrześcijańskich, wille bogatych Rzymian wznoszą się ponad mrocznymi katakumbami, świątynie rzymskie przeglądają się w barokowych fontannach, zaś w muzeach posągi rzymskich bogów podziwiają arcydzieła renesansowego malarstwa. Jednak Rzym to nie tylko zabytki, to także żywe i ruchliwe miasto, w którym na zabytkowych placach dzieci grają w piłkę, eleganccy biznesmeni nieustannie wykrzykują coś do swoich komórek, a wąskimi uliczkami przemykają hałaśliwe skutery. Wreszcie Rzym to esencja włoskiego życia, to świat mody, eleganckich sklepów, uroczych kafejek i doskonałych restauracji.

grupowyminigrupa
KursywłoskiegowDILIT IH, Rome»Check
KursywłoskiegowScuola Leonardo, Rzym»CheckCheck

DILIT IH, Rome

Szkoła zlokalizowana jest w samym sercu Rzymu, w pobliżu Opery oraz sławnych Term Dioklecjana. Do wielu miejsc można stąd dojść pieszo,
ponadto leżąca nieopodal stacja metra zapewnia dogodne połączenia ze wszystkimi atrakcjami miasta.
Szkoła zajmuje elegancką kamienicę z dwoma tarasami, otoczoną niewielkim ogrodem. Budynek został doskonale zaadaptowany na potrzeby szkoły językowej i wyposażony w nowoczesny sprzęt multimedialny. Sale są jasne i przestronne oraz w… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie

włoski ogólny [DIL-G]

Wielkość grupdo 14 (średnio 12) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
Cena od489 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Scuola Leonardo, Rzym

Szkoła mieści się w centrum Rzymu, skąd blisko do takich miejsc jak Piazza Navona, Zamek Św. Anioła czy też Bazylika Św. Piotra. Bezpośrednie otoczenie szkoły to strefa ruchu pieszego, pełna uroczych kafejek, restauracji oraz księgarni i butików.
Szkoła zajmuje elegancki, zabytkowy budynek, którego przestronne wnętrza zostały komfortowo urządzone i wyposażone w nowoczesny sprzęt, tak aby
zapewnić dogodne warunki do nauki. Przez lata wypracowaliśmy własną metodę… »

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie

włoski ogólny [LER-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 10) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
Cena od430 EUR
zobacz szczegóły kursu »

włoski ogólny (minigrupa) [LER-G5]

Wielkość grupdo 5 (średnio 2) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność30×45 min/tydz.
Cena od1130 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Rzym, Włochy – zdjęcia