ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Siena

kursy języka włoskiego, Siena, Włochy

Mało które zawody budzą tyle emocji, co odbywające się w Sienie wyścigi konne - Palio di Siena. Gdy na wspaniały rynek miasta Piazza del Campo, wśród dźwięku trąbek, wjeżdżają przystrojone we flagi poszczególnych dzielnic konie z jeźdźcami wydaje się, że czas cofnął się do epoki średniowiecza. Potem następuje kilkuminutowa gonitwa, po czym całe miasto świętuje do białego rana. Choć ktoś może powiedzieć, że Palio di Siena jest tylko raz do roku, to przecież niewątpliwie to wspaniałe widowisko oddaje charakter tego szczególnego miasta. Bogate zabytki architektury i sztuki, piękne położenie pośród łagodnych toskańskich wzgórz, doskonałe restauracje i lokalne wina z pewnością zadowolą każdego, niezależnie od gustów.

grupowy
KursywłoskiegowScuola Leonardo, Siena»Check

Scuola Leonardo, Siena

Szkoła mieści się w średniowiecznej części miasta, w pięknej zabytkowej kamienicy. To położenie daje niepowtarzalną okazję nauki włoskiego
w otoczeniu wspaniałych historycznych budynków, muzeów i galerii. Nietrudno też tu obserwować codzienne życie Włochów, którzy godzinami przesiadują w lokalnych kawiarenkach i tawernach.
Wnętrze szkoły zapewnia komfortowe warunki do nauki – sale lekcyjne są przestronne i dobrze wyposażone. Ulubionym miejscem spotkań… »

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina

włoski ogólny [LES-G]

Wielkość grupdo 12 (średnio 8) osób
Wiek uczestników16+ lat
Intensywność20×45 min/tydz.
Cena od430 EUR
zobacz szczegóły kursu »

Siena, Włochy – zdjęcia