ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Edinburgh School of English, Edinburgh

Szkoła angielskiego Edinburgh School of English

Edinburgh School of English zlokalizowana jest w samym sercu starego miasta, przy najsławniejszej ulicy Szkocji - The Royal Mile. Szkoła mieści się w imponującym, kamiennym budynku z początku dziewiętnastego wieku, który zachowując cały swój urok i tradycyjny wystrój został zamieniony w nowoczesne centrum językowe. Sale lekcyjne są wygodne i dobrze wyposażone. Po zajęciach studenci mogą korzystać z pracowni komputerowej z dostępem do Internetu i biblioteki oferującej podręczniki, testy egzaminacyjne, kompendia gramatyczne, a także materiały audio- wizualne.
Wszyscy lektorzy pracujący w Edinburgh School of English oprócz wysokich kwalifikacji, posiadają także duże doświadczenie w nauczaniu angielskiego jako języka obcego. Ich entuzjazm i otwarta osobowość umożliwia dobry kontakt ze studentami, co zapewnia przyjemną i skuteczną naukę. Programy nauczania są dostosowane do rodzaju kursu i wszystkie opierają się na nowoczesnych metodach komunikacyjnych wypracowanych na bazie wieloletnich doświadczeń. Cały zespół lektorów pracuje pod stałą kontrolą metodyków i regularnie uczestniczy w seminariach, podczas których doskonali swój warsztat.
Szkoła poza wysokiej jakości kursami językowymi szczyci się ciepłą atmosferą, która pozwala studentom szybciej przełamywać bariery językowe oraz efektywniej się uczyć. Jest to możliwe zarówno dzięki sprawdzonym metodom prowadzenia zajęć, jak i atrakcyjnemu programowi pozalekcyjnemu, podczas którego studenci mają szansę poznać lepiej Edynburg oraz szkockie obyczaje i tradycje.

AkredytacjeBritish Council, EnglishUK,
Rok założenia1969
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 200
Liczba studentów w zimie: 60
Narodowość studentówPolska: 3%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 33%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 25%, Europa Wschodnia: 5%, Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia: 1%,
Wyposażenie szkoły
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole Edinburgh School of English

angielski ogólny [HTN-G]

Ten rodzaj kursu językowego prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania. Przed rozpoczęciem kursu określany jest poziom znajomości języka poprzez testu i rozmowę z lektorem. Na tej podstawie uczestnik kursu kwalifikowany jest do grupy o odpowiednim poziomie znajomości języka.
Celem kursu jest budowanie umiejętności… zobacz więcej »

Wielkość grupdo 7 osób
Wiek uczestników17+
Poziom zaawansowaniaA1–C2
Długość2–48 tygodni
Rozpoczęcie kursudowolny poniedziałek
2 tyg.3 tyg.4 tyg.6 tyg.8 tyg.10 tyg.12 tyg.waluta
kurs (17 godz./tyg.)56484611281692225628203384GBP
kurs (27 godz./tyg.)928139217562634324040504620GBP
zobacz szczegóły kursu »szczegółowy cennik »zarezerwuj ten kurs

Zakwaterowanie dostępne w Edinburgh School of English

mieszkanie

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w dzielonym mieszkaniu. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka. Zwykle w mieszkaniu znajduje się kilka pokoi, które mają wspólną kuchnię i łazienkę.

Opcja 1: Apartments
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły15 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

rezydencja

dla dzieci

Opcja 1: Pollock Halls Residence
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internettak
Czas dojścia do szkoły25 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły40 min.
Czas dojazdu do szkoły25 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Edinburgh Airport50 GBP50 GBP100 GBP

Edynburg

Edynburg z pewnością jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miast świata. W samym jego środku, na szczycie urwistej góry, będącej wygasłym wulkanem wznosi się imponująca twierdza, będąca wizytówką Edynburga. Oddziela ona dwie zupełnie inne, lecz równie atrakcyjne części miasta: starą -średniowieczną i nową - gregoriańską. Edynburg to niewątpliwie miejsce dla lubiących wędrówki, zarówno po malowniczych wzgórzach wznoszących się w samym centrum, jak i po niezliczonej liczbie tradycyjnych pubów i wyśmienitych restauracji. Zaskakujące jest również to, jakie bogactwo wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych może zaoferować to stosunkowo niewielkie miasto - co roku w sierpniu cały Edynburg zmienia się w największy na świecie festiwal muzyki i teatru -The Edinburgh Festiwal.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Edynburg »