ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Basil Paterson College, Edynburg

Szkoła angielskiego Basil Paterson

Szkoła mieści się przy historycznym placu w samym centrum Florencji, tuż obok katedry Santa Maria del Fiore. Można stąd dojść pieszo do wszystkich turystycznych atrakcji miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły leży również ogród botaniczny.
Szkoła zajmuje trzypiętrowy budynek, który został nowocześnie wyposażony, aby zapewnić komfortowe warunki do nauki. Cały parter zaprojektowano tak, by stworzyć idealne miejsce do relaksu, gdzie studenci mogą przygotowywać się do lekcji, porozmawiać i wypić poranną kawę przy lekturze aktualnej prasy.
Zajęcia oparte są o autorskie programy nauczania, które nieustannie udoskonalamy i wzbogacamy o nowe metody i materiały. Podczas lekcji studenci poznają nowe słownictwo i szlifują znajomość gramatyki, ale główny nacisk kładziemy na komunikację. Międzynarodowy charakter naszych studentów jest naturalną zachętą do ciągłego posługiwania się językiem włoskim. Dzięki temu w krótkim czasie i bez wyraźnego wysiłku mogą oni komunikować się
w tym języku podczas codziennych konwersacji czy spacerów po mieście.

AkredytacjeBritish Council, EnglishUK,
Rok założenia1929
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 200
Liczba studentów w zimie: 100
Narodowość studentówPolska: 4%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 38%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 25%, Europa Wschodnia: 3%,
Wyposażenie szkoły
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole Basil Paterson

Zakwaterowanie dostępne w Basil Paterson

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB, BO
Łazienkatak
Internetnie
Czas dojścia do szkoły30 min.
Czas dojazdu do szkoły20 min.

rezydencja

dla dzieci

Opcja 1: Pollock Halls Residence
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB, BB
Łazienkatak
Internetnie
Czas dojścia do szkoły20 min.
Czas dojazdu do szkoły15 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Edinburgh Airport50 GBP50 GBP100 GBP

Program pozalekcyjny w szkole językowej Basil Paterson

Edynburg

Edynburg z pewnością jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miast świata. W samym jego środku, na szczycie urwistej góry, będącej wygasłym wulkanem wznosi się imponująca twierdza, będąca wizytówką Edynburga. Oddziela ona dwie zupełnie inne, lecz równie atrakcyjne części miasta: starą -średniowieczną i nową - gregoriańską. Edynburg to niewątpliwie miejsce dla lubiących wędrówki, zarówno po malowniczych wzgórzach wznoszących się w samym centrum, jak i po niezliczonej liczbie tradycyjnych pubów i wyśmienitych restauracji. Zaskakujące jest również to, jakie bogactwo wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych może zaoferować to stosunkowo niewielkie miasto - co roku w sierpniu cały Edynburg zmienia się w największy na świecie festiwal muzyki i teatru -The Edinburgh Festiwal.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Edynburg »

Basil Paterson – zdjęcia