ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Linguatime, Sliema

Szkoła angielskiego Linguatime

Linguatime mieści się w budynku położonym przy plaży otaczającej malowniczą zatokę St. Julians. Jest to stosunkowo niewielka szkoła językowa oferująca wysoki poziom nauczania oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego studenta.
Zajęcia odbywają się w jasnych, doskonale wyposażonych w pomoce naukowe salach lekcyjnych. Studenci mają do dyspozycji także pokój multimedialny z książkami, kasetami i CD oraz pracownię komputerową z dostępem do Internetu. Ponadto w szkole znajduje się salon studencki, gdzie można przejrzeć prasę, pooglądać telewizję lub podczas rozmów poćwiczyć umiejętności zdobyte na zajęciach. Cała szkoła jest klimatyzowana.
Wszyscy lektorzy pracujący w Linguatime to native speakerzy, dobierani zarówno pod względem doświadczenia i kompetencji, jak również zdolności interpersonalnych. Potrafią oni stworzyć przyjazną atmosferę podczas zajęć, która w połączeniu z nowoczesnymi i atrakcyjnymi metodami nauczania pozwala na skuteczną i przyjemną naukę języka. Zajęcia prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, dzięki czemu kursy są efektywne, zaś relacje między lektorem i studentami stają się bardziej bezpośrednie.
Istotną częścią szkolenia jest program pozalekcyjny, który nie tylko pozwala lepiej poznać piękno Malty, lecz również umożliwia dalsze doskonalenie języka w sytuacjach nieformalnych i towarzyskich. Obejmuje on: pokazy filmów, wyjścia do pubów i na dyskoteki, zwiedzanie miasta Valletta z przewodnikiem, rejsy łodzią, safari na wyspie Gozo, a także weekendową wycieczkę na Sycylię.

Szkoła oferuje także kursy języka angielskiego połączone z nurkowaniem lub jazdą konną.

AkredytacjeFELTOM, IALC,
Rok założenia1997
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 150
Liczba studentów w zimie: 60
Narodowość studentówPolska: 3%, Hiszpania i Ameryka Łacińska: 30%, Niemcy, Austria, Szwajcaria: 15%, Europa Wschodnia: 12%,
Wyposażenie szkoły
Dni wolne2014-01-01, 2014-01-02, 2014-01-03, 2014-01-04, 2014-01-05,
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole Linguatime

Zakwaterowanie dostępne w Linguatime

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1, 2–4 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły15 min.
Czas dojazdu do szkoły7 min.

mieszkanie

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w dzielonym mieszkaniu. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka. Zwykle w mieszkaniu znajduje się kilka pokoi, które mają wspólną kuchnię i łazienkę.

Opcja 1: Self catering apartments
Wielkość pokoju1, 2–4 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły15 min.
Czas dojazdu do szkoły0 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Malta Intenational0 EUR21 EUR21 EUR

Program pozalekcyjny w szkole językowej Linguatime

Sliema

Sliema po maltańsku znaczy "spokój" i kiedyś faktycznie miasto to było senną wioską rybacką na półwyspie leżącym vis - vis stolicy Malty - Valletty. Od tego czasu minęło już przeszło sto lat i jedynym wspomnieniem tamtych czasów mogą być eleganckie domy i wille w głębi miasta, które stawiali tu zamożni mieszkańcy Valletty w poszukiwaniu ciszy i spokoju. Położenie Sliemy jest wyjątkowo urocze, z jednej strony widać imponującą starówkę Valletty, zaś po przeciwnej stronie rozciąga się bezkres błękitnego morza. Wzdłuż brzegu biegnie elegancka promenada łącząca Gzirę z St. Julians, która jest ulubionym a zarazem modnym miejscem spacerów i spotkań. Niezliczone restauracje nadbrzeżne kuszą zapachami wyszukanych dań, a głośna muzyka dyskotek zaprasza do zabawy.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Sliema »

Linguatime – zdjęcia