ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

BEET Language Centre, Bournemouth

Szkoła angielskiego BEET Language Centre

BEET to stosunkowo kameralny ośrodek, w którym każdy przyjeżdżający tu student może liczyć na wyjątkowo rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do każdego z nich. Szkoła szczyci się także bardzo międzynarodowym charakterem, gdyż uczą się tu przedstawiciele ponad 30 narodowości z całego świata.
BEET zajmuje dziewiętnastowieczny budynek, który choć został gruntownie zmodernizowany i dopasowany do potrzeb nowoczesnej szkoły językowej, zdołał zachować swój urok i charakter. Piętnaście przestronnych, dobrze wyposażonych sal lekcyjnych, pracownia multimedialna, biblioteka, salon studencki i cafeteria zapewniają studentom doskonałe warunki nauki nie tylko podczas zajęć, ale także podczas pracy indywidualnej.
Wszyscy lektorzy uczący w BEET to starannie wybrani native speakerzy z wykształceniem filologicznym i bogatym doświadczeniem w nauczaniu angielskiego. Ich kwalifikacje, doświadczenie i entuzjazm sprawiają, że zajęcia prowadzone przez nich są atrakcyjne i skuteczne ? studenci szybko przełamują bariery w mówieniu, udoskonalają wymowę, poszerzają słownictwo.
Możliwość praktycznego wykorzystania zdobytych podczas kursu umiejętności oraz poznania okolicy stwarza uczestnictwo w organizowanym przez szkołę programie zajęć pozalekcyjnych.

AkredytacjeBritish Council, IALC, Quality English,
Rok założenia1979
Wielkość szkołyLiczba studentów latem: 400
Liczba studentów w zimie: 150
Narodowość studentów
Wyposażenie szkoły
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole BEET Language Centre

Zakwaterowanie dostępne w BEET Language Centre

mieszkanie

Dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność proponujemy wspólne mieszkanie z innymi studentami w dzielonym mieszkaniu. Ta forma zakwaterowania daje możliwość poznania ludzi z różnych zakątków świata oraz wiele okazji do spotkań i rozmów, a tym samym doskonalenia poznawanego języka. Zwykle w mieszkaniu znajduje się kilka pokoi, które mają wspólną kuchnię i łazienkę.

Opcja 1: Student House
Wielkość pokoju1, 2 osobowy
WyżywienieBO
Łazienkanie
Internettak
Czas dojścia do szkoły5 min.
Czas dojazdu do szkoły5 min.

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1, 2 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internettak
Czas dojścia do szkoły10 min.
Czas dojazdu do szkoły20 min.
Opcja 2: Executive Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkatak
Internettak
Czas dojścia do szkoły10 min.
Czas dojazdu do szkoły5 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
London Heathrow115 GBP115 GBP230 GBP
London Gatwick125 GBP125 GBP250 GBP

Program pozalekcyjny w szkole językowej BEET Language Centre

Bournemouth

Bournemouth położone na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii to jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Anglii. Miasto przyciąga kilkunastoma kilometrami szerokich, piaszczystych plaż, stosunkowo ciepłym morzem oraz łagodnym klimatem. Obok doskonałych warunków do uprawiania tu wszelkiego rodzaju sportów wodnych są tu także znakomite miejsca do gry w golfa, tenisa, jazdy na rowerze oraz jazdy konnej. Przez cały rok do Bournemouth przybywają zarówno całe rodziny z dziećmi, jak i młodzież i studenci, którzy chcą nie tylko nauczyć się angielskiego i wypocząć, lecz także zawrzeć nowe znajomości i dobrze się bawić. Miasto ma dla wszystkich to, czego oczekują ? spokojne dzielnice i eleganckie promenady, jak i ruchliwe uliczki, w których pełno sklepów, kin, restauracji, kawiarni czy pubów rozbrzmiewających gwarem i muzyką nieomal przez całą dobę.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w Bournemouth »

BEET Language Centre – zdjęcia