ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Melton College, York

Szkoła angielskiego Melton College

Melton College zajmuje piękny wiktoriański budynek otoczony rozległym ogrodem. Zlokalizowany jest on w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy miasta, w odległości krótkiego spaceru od centrum. Przestronne jasne pomieszczenia ze stylowymi elementami architektonicznymi sprawiają, że szkoła ma niezwykłą atmosferę. Z drugiej strony dobre wyposażenie w pomoce naukowe zapewniają komfortowe warunki do nauki i wysoką skuteczność kursów. Studenci chętnie spędzają w szkole i w ogrodzie całe dnie ucząc się oraz spotykając z innymi uczestnikami kursów.
Melton College przykłada dużą wagę do wykształcenia oraz osobowości lektorów. Zajęcia prowadzone są w oparciu o programy autorskie, które mają na celu przełamanie barier językowych oraz rozwijanie umiejętności praktycznego wykorzystania języka.
Jako uzupełnienie nauki szkoła oferuje bogaty program pozalekcyjny obejmujący zwiedzanie Yorku, wycieczki do okolicznych atrakcji, wspólne wyjścia do pubów, i na dyskoteki, pokazy filmów itp.

AkredytacjeBritish Council, EnglishUK,
Rok założenia
Wielkość szkołyLiczba studentów latem:
Liczba studentów w zimie:
Narodowość studentów
Wyposażenie szkoły
Język personeluEnglish,

Kursy angielskiego w szkole Melton College

Zakwaterowanie dostępne w Melton College

rodzina

Ze względów językowych jest to najbardziej polecana przez nas forma zakwaterowania. Mieszkając w rodzinie można w praktyce doskonalić język po zajęciach oraz bliżej poznać miejscowe zwyczaje, kulturę oraz styl życia mieszkańców. Wszystkie rodziny są starannie wybierane pod kątem osobowości ich członków oraz regularnie kontrolowane tak, aby zapewnić wysoki standard zakwaterowania.

Opcja 1: Homestay
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieHB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły20 min.
Czas dojazdu do szkoły25 min.
Opcja 2: Homestay for Juniors
Wielkość pokoju1 osobowy
WyżywienieFB
Łazienkanie
Internetnie
Czas dojścia do szkoły20 min.
Czas dojazdu do szkoły25 min.

Transfery

Proponujemy studentom odbiór z lotniska po przylocie na kurs oraz dowóz na lotnisko po zakończeniu kursu. Dostępne są następujące opcje:

lotniskotamz powrotemtam i z powrotem
Manchester Airport0 GBP0 GBP0 GBP
Manchester Airport0 GBP0 GBP0 GBP
Manchester Airport0 GBP0 GBP0 GBP
Leeds Bradford International Airport0 GBP0 GBP0 GBP
Leeds Bradford International Airport60 GBP60 GBP120 GBP
Manchester Airport130 GBP130 GBP260 GBP
Leeds Bradford International Airport75 GBP75 GBP150 GBP

Program pozalekcyjny w szkole językowej Melton College

York

York - stosunkowo niewielkie, otoczone średniowiecznymi murami miasto - od blisko dwóch tysięcy lat było duchową stolicą północnej Anglii, w której historii odgrywało ono zawsze kluczową rolę. Dlatego też York jest pełen wspaniałych zabytków naznaczonych obecnością Wikingów i Rzymian, muzeów i galerii sztuki. Szczególnie sławna jest największa w Anglii średniowieczna katedra będąca dumą i zarazem wizytówką miasta. York szczyci się także dwoma znanymi uniwersytetami, dzięki którym miasto jest pełne młodych ludzi, którzy nadają mu niepowtarzalną dynamiczną atmosferę. Może właśnie ze względu na studentów w mieście jest tak dużo pubów, że ponoć każdego dnia roku można bawić się w innym.

zobacz wszystkie szkoły angielskiego w York »

Melton College – zdjęcia