ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Wyniki wyszukiwania

język francuski

Francja

kursy francuskiego Antibes

Centre International d'Antibes, ANTIBES »

Szkoła posiada dwie siedziby. Jedna z nich mieści się w centrum starego Antibes, pośród wąskich, zabytkowych uliczek. Druga zajmuje typową prowansalską willę otoczoną zielonymi, pełnymi kwiatów ogrodami. W okolicy studenci znajdą wiele miejsc do odpoczynku i rekreacji, zaś centrum miasta – podobnie jak plaża – oddalone jest… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy francuskiego Montpellier

Institut Linguistique Adenet, Institut Linguistique Adenet »

ILA to przyjazna, niezależna szkoła języka francuskiego, mieszcząca się w historycznym centrum miasta Montpellier na południu Francji. Nasza placówka oferuje najwyższej jakości kursy języka francuskiego oraz usługi w przystępnych cenach, przez cały rok. Od 1998 r. ponad 35 000 uczniów z 5 krajów, skorzystało z naszej unikalnej… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy francuskiego Nicea

Alpha.b, Nicea »

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Nicei, kilkaset metrów od słonecznej plaży, eleganckiej promenady i pięknych, usytuowanych nad brzegiem morza ogrodów Alberta I. W bezpośrednim otoczeniu szkoły znaleźć można całą masę restauracji, kawiarni, kin i klubów, które idealnie nadają się do tego, by spędzić tam przyjemny… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, akademik

Sprachcaffe, Nicea »

Szkoła mieści się w pięknym budynku z okresu Belle Epoque w samym centrum miasta, a zarazem zaledwie 10 minut spacerem od plaży i sławnej promenady "Promenade des Anglais". Studenci mają do dyspozycji jasne, przyjemnie urządzone sale lekcyjne, salon studencki oraz komputery z dostępem do Internetu.

Program kursu jest ukierunkowany na… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina, hotel


kursy francuskiego Paryż

Language Studies International, Language Studies International Paris »

Ucz się francuskiego w szkole LSI, w samy centrum Paryża! Miasto, bogate w historię, niesamowitą sztukę i różnorodność kulturową, jest uważane za jedno z najciekawszych miejsc na świecie. Od sławnych muzeów, poprzez galerie sztuki i uniwersytety po międzynarodowe centra mody i designu industrialnego, a także poprzez kulturę… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina

Accord, Paryż »

Szkoła mieści się w typowo paryskiej kamienicy w samym sercu miasta. Po zajęciach można spacerem udać się do takich atrakcji jak: opera, Musée du Louvre, Centrum Pompidou czy katedra Notre Dame. Dla pragnących zakosztować prawdziwie paryskiego stylu życia okolica oferuje niezliczoną ilość kawiarni, klubów i restauracji oraz… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja

Sprachcaffe, Paryż »

Szkoła znajduje się w centrum Paryża, w niedalekiej odległości od najważniejszych atrakcji stolicy Francji. Budynek leży przy bocznej uliczce, dzięki czemu brak tu zgiełku i hałasu dominującego w centrum miasta.
Sale lekcyjne są przestronne, jasne i dobrze wyposażone w pomoce naukowe. Studenci mają dodatkowo do dyspozycji… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina, hotel


kursy francuskiego Rouen

French in Normandy, ROUEN »

French in Normandy to niewielka, prowadzona przez rodzinę szkoła, oferująca wysokiej jakości kursy francuskiego i zarazem bardzo przyjazną atmosferę, a także indywidualne podejście do potrzeb każdego studenta. Mieści się ona w spokojnej willowej dzielnicy Petit Quevilly posiadającej wygodne i
szybkie połączenie z centrum Rouen.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina