ogólne młodzieżowe specjalistyczne egzaminacyjne
Zarezerwuj kurs »

Kursy językowe za granicą

Wyniki wyszukiwania

język angielski

Australia

kursy angielskiego Brisbane

Language Studies International, Brisbane »

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum miasta, niedaleko od handlowego centrum Queen Street Mall. Obok popularnych restauracji i klubów, zlokalizowanych nad brzegiem rzeki Brisbane, studenci znajdą tu także wiele innych, fascynujących atrakcji - między innymi wypełniony egzotycznymi roślinami ogród botaniczny z planetarium. Dla… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


Irlandia

kursy angielskiego Cork

ACET, Cork »

Cork to piękne miasto, doskonałe, by uczyć się tu angielskiego. Zostało rozpoznane za swoją unikalną kulturę, zostając w 2015 roku Miastem Kultury 2015. Miasto cechuje się charakterystyczną architekturą, mając w sobie zalety dużego miasta, przy jednoczesnym pozostaniu na tyle niewielkim, że można je zwiedzać prawie wyłącznie… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

Cork English College, Cork English College »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, rezydencja


Kanada

kursy angielskiego Toronto

ILAC, Toronto »

Jesteśmy jedną z największych szkół językowych w Toronto, która cieszy się dużą popularnością wśród studentów z całego świata. Szkoła położona jest w centrum handlowej dzielnicy Yorkville, słynącej z najlepszych sklepów w mieście. W bezpośredniej okolicy studenci znajdą także liczne kina, teatry, kawiarnie i muzea.… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Vancouver

ILAC, Vancouver Harbour »

Szkoła mieści się nad Zatoką Vancouver w dzielnicy imponujących wieżowców, otoczonych pięknymi parkami, takimi jak Smileys Public Park czy Portside. Niezależnie od upodobań każdy student znajdzie tu idealne miejsce dla siebie do spędzania czasu po zajęciach. Oprócz świetnych terenów rekreacyjnych okolica słynie także z… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


Malta

kursy angielskiego Kercem (Gozo)

BELS English Language School, BELS Gozo »

Gozo oznacza "radość" i jest bliźniaczą wyspą-siostrą Malty. Uważana za okolicę bardziej zrelaksowaną i spokojniejszą. Ma swój własny charakter, pełna jest zielonych przestrzeni i pięknych widoków, co pozwala na odreagowanie stresów miejskiego życia. Spotkasz tu bardzo przyjaznych i gościnnych ludzi - zarówno miejscowych, jak… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy angielskiego Sliema

Linguatime, Sliema »

Malta to wyspa na Morzu Śródziemnomorskim, pełna kultury, historii, rozrywki i innych atrakcji. Nasza szkoła językowa zlokalizowana jest przy nadbrzeżnej promenadzie Sliemy. To miasteczko jest jednym z nalepiej ocenianych według różnych portali internetowych, w tym Trip Advisor. Jest jednym z czołowych miejsc turystycznych wyspy -… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego St. Julians

Sprachcaffe, Sprachcaffe Malta »

Nasza szkoła mieści się w St. Julian’s – urokliwym miasteczku na wschodnim wybrzeżu wyspy. Dawniej miasto było osadą rybacką, a dziś pełno w nim restauracji, pubów i innych rozrywkowych miejsc.

Nasza szkoła zajmuje cały kampus i jest unikalna w skali Malty. Wszystkie klasy są klimatyzowane i dobrze wyposażone. Większość z… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina

EC English, St. Julians »

Szkoła położona jest w samym centrum St. Julian’s, dzięki czemu studenci mają w zasięgu ręki zarówno plażę, jak również sklepy, kawiarnie, puby
i dyskoteki. Szkoła zajmuje nowoczesny i komfortowo urządzony budynek. Na jego dachu zaprojektowano obszerny taras – ulubione miejsce spotkań studentów stwarzające cały szereg… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: mieszkanie, rodzina


Nowa Zelandia

kursy angielskiego Auckland

Language Studies International, Auckland »

Nasza szkoła usytuowana jest na północnej wyspie Nowej Zelandii, w Auckland, największym mieście kraju, bedącym też jednym z najpiękniejszych miejsc. Auckland ma plaże, porty i góry - wszystko w bliskim zasięgu. Można się tu wiele dowiedzieć o miejscowej kulturze Maorysów, ale również cieszyć się rozrywkami lubianymi przez… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


RPA

kursy angielskiego Kapsztad

Good Hope Studies, Kapsztad »

Szkoła posiada dwa oddziały w różnych rejonach tego fascynującego miasta, jakim jest Kapsztad.
Newlands położony jest w południowej jego części, w wyjątkowo spokojnej, pełnej zieleni, ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej. W otoczeniu znajdują się wspaniałe ogrody i centrum handlowe, zaś połączenie z centrum i słonecznymi… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


USA

kursy angielskiego Boston

EC English, Boston »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik

Language Studies International, Boston »

Szkoła zlokalizowana jest w centrum miasta, w sąsiedztwie Chinatown oraz dzielnicy teatralnej i finansowej. Lokalizacja ta oraz położony w pobliżu duży węzeł komunikacyjny, umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich atrakcji Bostonu oraz terenów rekreacyjnych. Od plaż, które mieszczą się w obrębie miasta, dzieli szkołę zaledwie… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy angielskiego Fort Lauderdale

The Language Academy, Fort Lauderdale »

Szkoła mieści się samym centrum Fort Lauderdale, w pobliżu Las Olas Boulevard, będącego handlowym i rozrywkowym centrum miasta. Lokalizacja ta
zapewnia również dogodny dostęp do jednej z najpiękniejszych plaż Ameryki – piaszczystej i słonecznej Fort Lauderdale Beach.
Nowoczesny, przeszklony budynek szkoły zapewnia komfortowe… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego Los Angeles

English Language Center, Los Angeles »

Oddział English Language Center w Los Angeles to doskonałe miejsce, aby połączyć intensywną naukę angielskiego z relaksem i wypoczynkiem. Szkoła znajduje się w zachodniej części miasta, skąd blisko zarówno do Beverly Hills jak i na wspaniałe plaże Santa Monica. Osoby podejmujące naukę w miesiącach letnich mają niepowtarzalną… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy angielskiego Nowy Jork

EC English, EC New York »

Nasza szkoła znajduje się w sercu Manhattańskiego Times Square. Mamy doskonały widok na miasto - szkoła położona jest na 14 piętrze wieżowca. Nasz budynek leży w pobliżu kilku minut od 5th Avenue, Empire State Building czy innych atrakcji miasta, które z pewnością będziesz chciał odwiedzić. Do dyspozycji naszych studentów są,… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


kursy angielskiego San Diego

EC English, San Diego »

Szkoła EC English San Diego znajduję się w pięknej dzielnicy La Jolla, znanej głównie jako elegancki kurort oraz siedziba uniwersytetu, instytutów naukowych i centrum finansowego. Ze szkoły szybko można dostać się na przepiękne plaże - wymarzone miejsce dla miłośników słonecznych kąpieli, jak również surferów. Zajęcia… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie

Language Studies International, San Diego »

Słoneczna Kalifornia i przesiąknięte wyraźnymi wpływami meksykańskimi San Diego to przepis na kurs językowy i ekscytujące wakacje w jednym!
Szkoła położona jest w centrum San Diego, w pobliżu słynnego parku Balboa, w którym mieści się jedna z większych atrakcji miasta… zoo bez klatek.
W najbliższym otoczeniu szkoły… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy angielskiego San Francisco

Language Studies International, Berkeley »

Szkoła mieści się w centrum Berkeley, niedaleko kampusu słynnego University of California. To dzielnica pełna sklepów, kin, teatrów oraz restauracji
i pubów, w których można posłuchać muzyki na żywo i przyjemnie spędzić wieczór ze znajomymi. Pobliskie tereny zielone – Civic Center Park oraz Uniwersytecki Ogród Botaniczny to… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina

EC English, San Francisco »

Szkoła EC San Francisco znajduje się na osiemnastym piętrze wieżowca przy Montgomery Street w samym sercu miasta - blisko Union Square i wybrzeża, w pobliżu sklepów, restauracji, kawiarni i innych atrakcji. Zajęcia odbywają się w przestronnych i jasnych salach lekcyjnych, a do dyspozycji studentów jest sala komputerowa z dostępem do… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

St. Giles International, San Francisco »

Szkoła położona jest w samym centrum San Francisco, przy Market Street – jednej z najsłynniejszych ulic USA. W pobliżu znajduje się tętniąca życiem dzielnica handlowa Union Square oraz interesujące Chinatown.
Nasz zespół lektorów tworzą młodzi i entuzjastyczni, lecz równocześnie doświadczeni native speakerzy. Przez lata… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik


Wielka Brytania

kursy angielskiego Bournemouth

Anglo Continental, Bournemouth »

Czemu nie Borunemouth? To miasto posiadające wiele atutów: dwie godziny podróży od Londynu; miasto uniwersyteckie; 12 kilomentów piaszczystych plaż; liczcne sklepy, restauracje, kafejki, teatry i kina; piękne parki i ogrody; różnorodność dostępnych sportów i atrakcji; Poole Harbour - największy naturalny port na świecie.

Nasza… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina

BEET Language Centre, Bournemouth »

BEET to stosunkowo kameralny ośrodek, w którym każdy przyjeżdżający tu student może liczyć na wyjątkowo rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do każdego z nich. Szkoła szczyci się także bardzo międzynarodowym charakterem, gdyż uczą się tu przedstawiciele ponad 30 narodowości z całego świata.
BEET zajmuje… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie


kursy angielskiego Brighton

St. Giles International, St Giles Brighton »

Brighton to młode, nadmorskie miasto, z populacją sięgającą około 250 000 mieszkańców. Często nazywane jest "nadmorskim Londynem" dzięki swoim wyjątkowym restauracjom, pubom, barom oraz muzyce i scenie teatralnej, a także licznej studenckiej braci. Wszystko to zaś dostępne jest w spacerowej odległości od siebie.

Nasza duża,… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja

EC English, Brighton »

Ucz się angielskiego w Brighton - ikonicznym, nadmorskim mieście, które idealnie oddaje ideę sielskich, brytyjskich wakacji. Odwiedź The Lanes i zagub się w brukowanych alejkach, wiodących Cię do skarbów tego modnego miejsca. Śmiej się głośno na najwyższych atrakcjach wesołego miasteczka, zlokalizowanego na molo albo wyleguj się… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie

Sprachcaffe, Sprachcaffe Brighton »

Brighton jest piękne! To typowo angielski, nadmorski kurort, który tylko czeka na Ciebie, by dać Ci okazję do idealnych wakacji. Nasza szkoła, usytuowana w jednej z najbardziej artystycznych i modnych części miasta, jest jedną z naszych najpopularniejszych szkół. Unikalny design inspiruje klientów podczas ich pobytu, a nasz zespół… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja, akademik


kursy angielskiego Cambridge

Language Studies International, Language Studies International Cambridge »

Malownicze miasto Cambridge jest, oczywiście, najbardziej znane ze swego uniwersytetu. Jest to jednak także pełne życia miejsce, oferujące różnorodne atrakcje dla każdego. Wypełnione piękną architekturą, muzeami i galeriami, Cambridge jest niebem dla tych, którzy pragną doświadczyć trochę brytyjskiej kultury. Wielka populacja… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja

EC English, Cambridge »

Ucz się angielskiego w Cambridge - prestiżowym ośrodku akademickim, w którym będziesz mógł zasmakować prawdziwej Anglii. Cambridge jest łatwo dostępne - można z przyjemnością poruszać się po nim piesze lub rowerem, dzięki czemu podczas każdego spaceru czy przejażdżki będziesz miał okazję podziwiać tutejsze piękne budynki… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik


kursy angielskiego Chester

English in Chester, Chester »

Pełne historycznego dziedzictwa miasto Chester to cudowna lokalizacja do tego, by uczyć się języka angielskiego. To również doskonała baza wypadowa do odkrywczych wyjazdów do okolicznych miast i atrakcji (np. wybrzeże i góry północnej Walii, Manchester, Liverpool). Samo Chester jest cudownym miejscem do życia i nauki. Nasi studenci… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy angielskiego Eastbourne

St. Giles International, Eastbourne »

Szkoła położona jest zaledwie 10 minut od piaszczystej plaży oraz centrum Eastbourne. Spokojne i bezpieczne otoczenie sprawia, że jest to idealne
miejsce dla tych, którzy wyjeżdżają za granicę na kurs językowy po raz pierwszy. Jest to także świetna lokalizacja dla osób, które chcą zanurzyć się
w życiu spokojnego… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, hotel


kursy angielskiego Edynburg

Edinburgh School of English, Edinburgh »

Edinburgh School of English zlokalizowana jest w samym sercu starego miasta, przy najsławniejszej ulicy Szkocji - The Royal Mile. Szkoła mieści się w imponującym, kamiennym budynku z początku dziewiętnastego wieku, który zachowując cały swój urok i tradycyjny wystrój, został zamieniony w nowoczesne centrum językowe. Sale lekcyjne… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina

Basil Paterson, Edynburg »

Basil Paterson ma długą tradycję doskonałości akademickiej - z ponad 50-latami doświadczenia w nauczaniu angielskiego, w dalszym ciągu skupiamy się na wzbogacaniu każdego studenta w umiejętnościach posługiwania się tym językiem obcym.

Szkoła, zlokalizowana w samym sercu edynburskiego, historycznego Nowego Miasta, zapewnia… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja


kursy angielskiego Londyn

EC English, Londyn »

Szkoła mieści się w ścisłym centrum miasta – przy placu Euston, vis à vis stacji metra. Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie wielu interesujących miejsc na turystycznej mapie Londynu, zachęca do odwiedzania muzeów, galerii oraz wypełnionych nocnym życiem klubów i prawdziwie angielskich pubów.
Szkoła zajmuje nowoczesny budynek,… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, mieszkanie, akademik

Language Studies International, Londyn Central »

"Kiedy człowiek jest zmęczony Londynem, jest zmęczony życiem" - głosi przysłowie. Od monumentalnego Buckingham Palace i historycznego Tower of London, po ikonicze London Eye i woskowe cuda Madame Tussaud, Londyn jest prawdziwie jednym z najlepszych celów podróży na świecie i idealnym miejscem do nauki angielskiego w Anglii.

Nasz… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, rezydencja

Language Studies International, Londyn Hampstead »

Zielony i malowniczy rejon Hampstead to jeden z najlepiej strzeżonych sekretów Londynu. Mieszka tu wielu znanych ludzi - pisarzy, artystów i celebrytów. Bogaty w restauracje, kafejki i butiki oraz cieszący się największym parkiem stolicy, Hampstead Heath, położony w odległości zaledwie 20 minut od centralnego Londynu, Hampstead jest… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

St. Giles International, Londyn Highgate »

London Highgate to bezpieczne, modne, położone na północnym krańcu Londynu przedmieście - doskonałe jako cel nauki angielskiego. Nasza szkoła jest średniej wielkości, dzięki czemu możemy zapewnić wysoki poziom spersonalizowanej uwagi. Oferujemy możliwość nauki w pięknym, dobrze rozwiniętym, zielonym rejonie Londynu, z którego… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina, akademik

St. Giles International, St Giles London Central »

Nasza szkoła zlokalizowana jest w sercu stolicy Wielkiej Brytanii - Londynie - jednym z największych i najbardziej znanych miast świata. Duża, pełna życia, ale wciąż przyjacielska szkoła - to my! Zajmujemy cudowny, 100-letni budynek, znajdujący się w sercu modnego Bloomsbury. Usytuowani jesteśmy naprzeciwko Russell Square, w… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: akademik, hotel, rezydencja, rodzina


kursy angielskiego Oxford

Oxford English Centre, Oxford »

Szkoła mieści się w spokojnej, mieszkalnej dzielnicy, położonej w niewielkiej odległości od centrum Oxfordu. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, np. park uniwersytecki czy słynne Trap Grounds. Dzięki takiej lokalizacji nasi studenci mają zapewniony łatwy dostęp do życia kulturalnego
i akademickiego miasta oraz… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina

Lake School of English, The Lake School of English »

The Lake School of English to szkoła o doskonałej reputacji (3 miejsce na liście 100 najlepszych szkół językowych, publikowanych przez British Council w El Gazette w 2017 roku). Została założona w 1978 roku i jest położona w centrum Oxfordu. Specjalizuje się w nauce osób dorosłych. Zarządzana jest przez dwie Dyrektorki, Susan i… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina


kursy angielskiego York

Melton College, York »

Melton College zajmuje piękny wiktoriański budynek otoczony rozległym ogrodem. Zlokalizowany jest on w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy miasta, w odległości krótkiego spaceru od centrum. Przestronne jasne pomieszczenia ze stylowymi elementami architektonicznymi sprawiają, że szkoła ma niezwykłą atmosferę. Z drugiej strony dobre… »

Dostępne kursy:

Opcje zakwaterowania: rodzina